Správna voľba

Aj ty pracuj pre Top zamestnávateľa

Lidl ako zamestnávateľ

avatar1

Lidl ako zamestnávateľ

Na slovenskom trhu pôsobíme viac ako 13 rokov!

- patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu na Slovensku

- sme súčasťou skupiny Schwarz

- sme najväčšia sieť diskontných predajní v celej Európe

- na Slovensku máme 131 predajní, 3 logistické centrá a centrálu spoločnosti

- zamestnávame viac ako 4 000 zamestnancov

Náš koncept vedenia

Vedenie je našou kľúčovou úlohou a deje sa v každodennej činnosti. V Lidli všetci ťaháme za jeden povraz naprieč hranicami tímu a hierarchií. Naším vedením zabezpečujeme, že všetci ľudia v spoločnosti pracujú ruka v ruke. Naši vedúci zamestnanci sú súčasť tímu a spoločný úspech staviame do centra našej pozornosti. Tento koncept je úlohou pre našich nadriadených, ako aj prísľubom našim zamestnancom.

Rozvoj zamestnancov

Rozvoj zamestnancov je jednou z priorít spoločnosti. Nových zamestnancov pripravujeme na ich budúce úlohy metódou „Learning by doing“ s neustálou podporou trénera a patróna. Máme prepracovaný systém zapracovania pre každú pracovnú pozíciu formou individuálneho vedenia skúseným kolegom. Neoddeliteľnou súčasťou rozvoja zamestnancov na každej pracovnej pozícii je vzdelávací program, ktorý je nastavený tak, aby zamestnanec vedel získané vedomosti efektívne využiť v praxi. Zamestnanci absolvujú rôzne školenia zamerané na odborné znalosti, soft skills, jazykové kurzy a IT kurzy.

Starostlivosť o zamestnancov

retail store

Starostlivosť o svojich ľudí predstavuje pre nás jeden z najvýznamnejších záväzkov. Našim zamestnancom pomáhame zosúladiť súkromný život s kariérou a poskytujeme im aj širokú škálu benefitov, a to od garantovania nárastu mzdy v pracovnej zmluve prvé štyri roky, darčekových poukážok v hodnote 160 €, karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň, v jarnom období balíček zdravia, v jesennom období vitamínový balíček až po dovolenku pre mladých nad rámec zákona, penzijného pripoistenia, sabbaticalu (dlhodobé neplatené voľno), letného tábora pre deti a zaplatenie každej odpracovanej minúty. Zamestnancov u nás čaká okrem práce i zábava, letné grilovačky, vianočné večierky a priateľské posedenia pri firemných jubileách za prestretými stolmi a narodeninový darček. Novým benefitom je darček pre naše tehotné mamičky.

Kariérny rast zamestnancov

lidl retail store

Voľné pracovné pozície obsadzujeme prednostne z vlastných radov. Je to súčasť našej firemnej kultúry. Príkladom sú aj naši dvaja zamestnanci, ktorých kariérny postup si môžete pozrieť v nasledujúcom odkaze. Podporujeme zmeny!

Urob krok správnym smerom

Urobte krok správnym smerom

Zvoliť si toho najlepšieho zamestnávateľa je dôležité! U nás sa stretneš so skvelými ľuďmi a získaš možnosť venovať sa činnostiam, ktoré ťa bavia. Preferujeme férový prístup ku každému. Naši zamestnanci sú našou najväčšou hodnotou. Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí so zaujímavou perspektívou rozvoja a stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti. Navzájom sa podporujeme a poskytujeme si otvorenú spätnú väzbu. Work – life balance je dôležitá súčasť našej firemnej kultúry.