Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek Marketingu a Reklamy na centrále Lidl

zena pracuje na notebooku

Tvoríme indentitu značky Lidl a prezentujeme zákazníkom našu produktovú ponuku.

 

Úsek reklamy a marketingu má zásadný vplyv na vnímanie značky Lidl a smerovanie celého trhu, keďže sme sa stali najväčším zadávateľom reklamy na Slovensku. Oddelenie offline reklamy zabezpečuje reklamu pre „food“ a „nonfood“ produkty. Rieši komplexné promo produktovej ponuky v predajniach Lidl, pripravuje všetky reklamné materiály. Oddelenie online reklamy zabezpečuje online reklamu pre kamenné predajne, online shop a Lidl Plus aplikáciu. Má na starosti podporu predaja cez všetky dostupné online kanály, správu webových stránok, aplikácií, newslettrov, YouTube kanálu a online letákov. Oddelenie nákupu a plánovania reklamy zabezpečuje stratégie, nákup a plánovanie celého komunikačného mixu a oddelenie špeciálnych projektov rieši všetky vernostné programy, súťaže a imidžové kampane.

Predstavujeme vstup do online a offline sveta. Výsledok našej práce si už asi videl či už v online alebo offline prostredí. Kľudne však navštív našu webstránku www.lidl.sk alebo youtube kanále Lidl Slovensko a Kuchyňa Lidla a dozvieš sa viac.

 

Marketing_755x755

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa hodí kreatívny človek, ktorý sa nebojí práce ani zábavy. Určite musí byť férový, pripravený pomôcť kolegovi/kolegyni a nesmie sa báť skúšať nové veci.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa naučí človek „pracovať“ v dobrom slova zmysle a budovať úspešnú značku. Samozrejmosťou je aj osobnostný a odborný rozvoj, ktorý sa líši od pozície k pozícii.

Zaujímavé fakty o nás

Sme pestrý tím s jemnou prevahou nežnejšieho pohlavia, správame sa k sebe férovo a s rešpektom. Sme silne orientovaný na výsledok, ale o to viac sa vieme zabávať a osláviť úspechy.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 30.

Akým heslom sa riadime?

Work hard, play hard.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.