Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
pravnici pracuju na zmluve

Právny úsek na centrále Lidl

Vďaka nám máme v Lidli nastavené právne vzťahy podľa platných pravidiel a zabezpečenú právnu ochranu.

 

Právny úsek ma za úlohu zabezpečiť, aby jednotlivé právne vzťahy v rámci našej spoločnosti, ako aj vo vzťahu k dodávateľom a zákazníkom/zákazníčkam boli nastavené v súlade s príslušnou právnou úpravou a aby spoločnosť Lidl bola čo v možno najväčšej miere v rámci týchto vzťahov chránená po právnej stránke. Právne oddelenie zabezpečuje všeobecné právne poradenstvo pre celú spoločnosť s výnimkou poradenstva v oblasti pracovného práva. Oddelenie compliance nastavuje a spravuje systém compliance za účelom dodržiavania jednej z našich firemných zásad – dodržiavame platných zákonov a interných smerníc. V rámci ochrany osobných údajov riešime otázky spojené s úpravou ochrany osobných údajov a nastavenie celého systému spracovania osobných údajov. Zabezpečujeme aj správu poistenia a riešenie poistných udalostí.

kolegovia reviduju zmluvy

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí precízny a dobre zorganizovaný človek, ktorý si vie efektívne zadeliť prácu a nechýba mu predvídavosť. Podvedome by mal mať v sebe „umenie dobra a spravodlivosti“ a poznať svet práva a pravidiel.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás človek môže získať skúsenosti z potravinového práva a naučiť sa byť odborníkom v celej rade oblastí.

Zaujímavé fakty o Právnom úseku

Sme tím zložený prevažne z právnikov, takže radi diskutujeme a hľadáme najlepšie riešenia. Vládne u nás priateľská atmosféra, ktorú radi podporujeme aj spoločnými raňajkami.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 10 ľudí s prevahou žien.

Bez čoho sa nezaobídeme?

Bez kávy a dobrej nálady.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9