Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
Top zamestnávateľ 2020 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2021

Firma, v ktorej môžeš rásť

Každý zamestnanec je pre nás dôležitý a záleží nám na jeho raste

 

Myslíme si, že každý si zaslúži rovnakú príležitosť a férové zaobchádzanie. V roku 2019 sme podpísali Chartu diverzity, ktorou sa zaväzujeme, že budeme podporovať rozmanitosť v našej spoločnosti.

administratívna práca na centrále spoločnosti Lidl.
V našej spoločnosti platí rovné odmeňovanie mužov a žien na všetkých úrovniach.

Zákaz diskriminácie, férovosť a rešpekt ku rozdielnosti a rozmanitosti kultúr sú zakorenené v našich firemných zásadách i v etickom kódexe pre dodávateľov (musí ho podpísať každý náš dodávateľ, inak s ním nejednáme). Rešpekt a podpora rozmanitosti sa odrážajú aj v našom koncepte vedenia a diverzitu podporuje náš najvyšší manažment.

 

zamestnanci ako CSR pilier v Lidli
Veríme v diverzitu a inkluzívny prístup k zamestnancom

Spoločnosť Lidl presadzuje vo svojej filozofii i v každodennom biznise rovnosť príležitostí. Všetkým zamestnancom poskytujeme rovnaké podmienky a férové zaobchádzanie bez ohľadu na ich pohlavie, vek, rasu, farbu pleti, sexuálnu orientáciu, etnickú príslušnosť či náboženské vyznanie.

 

Kariérny rast je naša šálka kávy.

Dáme ti príležitosť rásť a plniť si svoje sny. Voľné pracovné pozície obsadzujeme prioritne z našich interných zdrojov. Je to súčasť našej kultúry. Ostatné je na tebe. Využi príležitosť, ktorá ti môže zmeniť život.

zamestnanec si cita casopis a premysla

Makaj na sebe

Tvoj úspech závisí len od teba.

Dosiahni svoje ciele

Ukáž sebe aj nám, čo v tebe je.

Ako sa staráme o vzdelávanie a rozvoj našich zamestnancov?

zamestnanci sa vzdelávajú na tablete
zamestnanci práve pozerajú nové fotky a riešia nový projekt
zamestnanci hraju hru

Samého ťa v tom nenecháme

Začiatky nemusia byť vždy ťažké. U nás ťa pripravíme na nové úlohy metódou „Learning by doing“ a budeš mať neustálu podporu trénera (odborné zaškolenie) a patróna (uvedenie do bežného fungovania v Lidli, kultúry a priateľ na neformálne otázky). Máme prepracovaný systém zapracovania pre každú pracovnú pozíciu formou individuálneho vedenia skúseným kolegom.

Vzdelávanie šité na mieru

Pre každého zamestnanca nastavujeme vzdelávací program na mieru. Naši zamestnanci aj ich vedúci pracovníci si vyberajú zo širokej ponuky školení a vzdelávacích aktivít. Ponúkame zaškolenie metódou learning by doing, jazykové kurzy, rotáciu pracovného miesta, verejnú knižnicu, small talky na rôzne témy či kvalifikačné programy podľa individuálnych potrieb, odborné školenia i trendové konferencie rôzneho zamerania.

Sledujeme trendy

Novinkami v našej ponuke vzdelávacích aktivít sú Manažérska akadémia a Trendy skills workshopy na témy agilita, integrita a diverzita, ktorými firma reaguje na meniace sa prostredie. Interaktívnou formou prebieha aj výučba cudzieho jazyka, okrem klasických hodín využívame aj online platformu, máme cudzojazyčné prednášky i small talky.

Zisti viac

Chceš na sebe pracovať a kariérne rásť?

Veľa kariérnych príbehov našich zamestnancov začínalo hlavne veľkou chuťou a ochotou učiť sa a vďaka tomu sa dostali na rôzne vytúžené manažérske pozície. Staň sa aj ty našim ďalším úspešným kariérnym príbehom.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9