Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
Top zamestnávateľ 2020 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2021

Naše hodnoty a koncept vedenia

High Five – náš koncept vedenia

 

V Lidli všetci ťaháme za jeden povraz – nielen v tíme a v organizačnej štruktúre, ale naprieč celou spoločnosťou. Správnym vedením sa snažíme dosiahnuť to, že všetci ľudia v spoločnosti pracujú ruka v ruke.

 V Lidli máme 5 zásad vedenia, vďaka ktorým sa nám darí zvyšovať kvalitu vedenia ľudí, lepšie definovať firemné hodnoty aj otvorenejšie komunikovať v rámci tímov:

viesť komunikáciou rozvíjať zamestnancov zostať dynamickí a orientovaní na výsledky vybudovať dôveru a správať sa férovo žiť zodpovedne a byť vzorom.

Ktoré hodnoty nás definujú?

predavačka pri kozmetike

Dynamika

Dynamika je náš životný štýl.

Stabilita

Stabilitou si u nás môžeš byť istý.

zamestnankyna s fixkami

Osobný rozvoj

Rozvoj, ktorý ťa posunie vpred.

Výsledky

Buď súčasťou nášho úspechu.

skladnicka na vysokozdviznom voziku

Férovosť

Férová hra za každých okolností.

A čo tvoje hodnoty?

Budeme pre seba tá správna voľba?

Ako funguje koncept nášho vedenia v praxi?

zamestnanci diskutuju

Viesť komunikáciou

Sme čestní, o konfliktoch hovoríme otvorene a včas a riešime ich konštruktívne. Naši vedúci zamestnanci vysvetľujú súvislosti a poukazujú na to, akú hodnotu má pre spoločnosť práca každého z nás. Naši zamestnanci sú zapájaní do rozhodnutí. Dbáme na to, aby zamestnanci boli vždy informovaní a staráme sa o to, aby mali k dispozícii všetky informácie, ktoré potrebujú. Rešpektujeme zamestnancov, ktorí sa neboja klásť otázky, aj keď sú kritické. Na ich zodpovedanie si vždy nájdeme čas.

zamestnanci pozeraju na graf

Rozvíjať zamestnancov

Zamestnanci sú základom nášho úspechu. Preto ich kvalifikujeme, podporujeme a umožňujeme im rásť s ich úlohami. Zároveň však očakávame, že každý prejaví angažovanosť pre svoje úlohy. Vytvárame prostredie, v ktorom sú výkon a angažovanosť uznávané, a ktoré zamestnanca motivuje vydať zo seba to najlepšie.

 

zamestnanci sleduju vysledky v tablete

Zostať dynamický a orientovaný na výsledok

Vždy keď potrebujeme zmenu, aktívne ju vytvárame. Naopak, čo sa osvedčilo, to zachovávame. Úlohou vedúcich zamestnancov je podporovať inovácie a súčasne zachovávať základné princípy nášho systému. Dodržiavame definované procesy. Ako diskont dávame prednosť jednoduchým riešeniam pred komplexnými.

skladnicky s veducim skladu pri praci

Vybudovať dôveru a jednať férovo

Dôverujeme našim zamestnancom a veríme, že zvládnu zodpovednosť, ktorá im bola pridelená. Kontrolu používame ako nástroj kontinuálnej podpory, nie vyjadrenie nedôvery. Vedúci zamestnanci v Lidli sú korektní a spoľahliví. Stoja si za svojimi tvrdeniami a prísľubmi. Prijaté dohody dôsledne dodržiavajú. Dbajú na to, aby rolu vedúceho zamestnanca nezneužívali a ku svojim zamestnancom pristupujú ako k partnerovi.

predavacka sa rozprava s manazerkou a zakaznik nakupuje

Žiť zodpovedne a byť vzorom

Každý z vedúcich zamestnancov má svoj podnikateľský záväzok za vlastné úlohy a vo svojej zodpovednosti ich posúva dopredu. Úlohy a zodpovednosť sú jasne stanovené. Detaily sú dôležité. Vedú pomocou otázok a zaujímajú sa o firmu – sú v obraze. Vo svojej úlohe vedúceho zamestnanca majú formujúci vplyv. Preto vo všetkom, čo robia, idú dobrým príkladom. Pre našich zamestnancov vytvárajú voľný priestor a súčasne definujú jasné hranice na samostatné rozhodnutia.

Zisti o nás viac

Stotožňuješ sa s našimi hodnotami?

Ak sú ti naše hodnoty blízke a páči sa ti koncept vedenia našich zamestnancov, budeme radi ak sa staneš súčasťou našej rodiny.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9