Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

COVID 19 - Naše opatrenia

Covid 19 info banner

Opatrenia u nás v Lidl

Byť zodpovedným zamestnávateľom od nás naši zamestnanci a zamestnankyne vyžadujú hlavne v tomto náročnom období. Pre nás je zase prvoradé zabezpečiť pre nich čo najväčšiu ochranu a ich zdravie. Aj v tejto situácii sme preto vyvinuli veľa úsilia a mnohými opatreniami sme tieto priority zabezpečili. Nie je to však len o nás, ale aj o všetkých našich zamestnancoch a zamestnankyniach, ktorí sú v prvej línii a denne pomáhajú zabezpečiť všetko potrebné, za čo im patrí veľké ĎAKUJEME.

Podpora pre našich zamestnancov a zamestnankýň

dezinfekčný roztok
zamestnanci Lidl rúško
ochranné plexisklo
vitamínový balíček
ovocie a oriešky

Dezinfekcia

Dezinfekčný prostriedok na báze etanolu, bol vyvinutý podľa najnovších vedeckých štúdii ohľadom účinnosti biocidných prípravkov proti vírusu COVID-19.

 

Lidl Rúško

Každý zamestnanec obdržal jedno modré rúško so žltým Lidl logom a o žlté rúško s modrým Lidl logom. Všetky sú vyrobené špeciálne pre našich zamestnancov a nikde inde sa nedajú kúpiť. 

Ochranné plexisklá

Ochranné plexisklá, ktoré boli inštalované v každej pokladnici, zamedzia priamemu kontaktu našich pokladníkov so zákazníkmi. Takto vieme opäť o niečo viac zmenšiť riziko prenosu koronavírusu, ktorý sa prenáša kvapôčkovou cestou.

Vitamínový balíček

 V tomto období je dôležité mať čo najlepšiu imunitu. Pre všetkých zamestnancov na centrálach, predajniach a logistických centrách si naše kolegyne z oddelenia firemnej kultúry pripravili balíček plný vitamínov. 

Zdravé raňajky

Pre našich zamestnancov pravidelne pripravujeme zdravé raňajky, ktoré obsahujú mnoho ovocia, smoothie a orieškov, ktoré obsahujú veľa vitamínov a látok, teda všetko čo ich organizmus určite potrebuje.

Čo je potrebné vedieť pred pohovorom v našej spoločnosti?

hygienický audit

Online pohovor

Aj v tomto smere sme boli nútení sa prispôsobiť situácii a preto sme v prípade niektorých pracovných pozícií zaviedli používanie online pohovorov čím chceme zabezpečiť väčšiu bezpečnosť ako pre teba, tak aj pre nás. Online pohovory uskutočňujeme pre pozície na našich centrálach a manažérske pozície na predajni a v sklade - Manažér/ka predajne, Trainee Manažér/ka predajne, Regionálny/a manažér/ka, Trainee Regionálny/a manažér/ka a taktiež na pozíciu Zmenový vedúci/a skladovej logistiky a Vedúci/a oddelenia skladovej logistiky. Veríme, že aj takouto online formou vieme zabezpečiť plynulý priebeh pohovoru a potvrdiť si, či si ty pre nás, ale aj my pre teba tá správna voľba.

pohovor

Veríme, že sme ako zamestnávateľ pre teba tá správna voľba. Buďme preto k sebe vzájomne zodpovední, dodržujem všetky stanovené pravidlá, aby si chránil seba a zároveň aj nás - tvojich budúcich kolegov a kolegyne.

ĎAKUJEME!