Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Ocenenia

TOP_2022

Ocenenia spoločnosti Lidl

equal_salary1920x1080

Získali sme ocenenie EQUAL-SALARY!

Toto ocenenie naozaj potvrdzuje to, čo razíme už nejakú dobu. My v Lidli rozdiely v platoch medzi ženami a mužmi nerobíme. To však nie je všetko. Sme vôbec prvou maloobchodnou spoločnosťou na Slovensku, ktorá toto ocenenie získala! Rovnako patríme medzi prvých, ktorí na našom území ocenenie získali. Vôbec prvou spoločnosťou bola Philip Morris, čo znamená, že na Slovensku sú len dve firmy s týmto prestížnym ocenením. Sme hrdí, že patríme medzi nich.

Medzinárodný certifikát EQUAL-SALARY nám udelila švajčiarska nadácia EQUAL-SALARY Foundation na základe hĺbkového auditu spoločnosťou PwC v oblasti odmeňovania.

top2022_new

Už po šiestykrát sme získali ocenenie Top Employer Slovensko a Top Employer Europe.

Motivačné finančné ohodnotenie, atraktívne benefity, rešpekt k diverzite či kariérny rast. To sú iba niektoré z charakteristík našej spoločnosti, vďaka ktorým sme najoceňovanejším zamestnávateľom na Slovensku.

Titul Top Employer udeľuje prestížny medzinárodný inštitút, ktorý už takmer tri desaťročia oceňuje firmy s najkvalitnejším zamestnávateľským prostredím po celom svete. Zameriava sa na rozvoj a vzdelávanie zamestnancov, výkonnostný manažment, príležitosti na budovanie kariéry, poskytované benefity či firemnú kultúru.  Tlačová správa nájdete na bit.ly/3nIbidY.