Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
hero_Na prvom mieste

Podcast - Na prvom mieste

Jedinečné príbehy

Čo je u vás na prvom mieste? Pre nás sú to ľudia s ich jedinečnými životmi a každodennými radosťami aj starosťami. Nie všetky príbehy však dostanú priestor na to, aby sa o nich hovorilo. Preto prichádza podcast Na prvom mieste. Rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí vás inšpirujú. Chcete sa dozvedieť o téme rovnosti platov mužov a žien či matkách samoživiteľkách? Aj týmito témami vás prevedie moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová.

podcast 3. časť

3.časť - Sabbatical

Sabbatical nie je ani zjazd čarodejníc, ani nový gurmánsky trend. Je to pracovná prestávka, ktorá trvá dva mesiace až jeden rok. Na Slovensku však nie je až taký známy, a preto sme sa ho rozhodli priblížiť. Prečo a pre koho je vhodný? Je ťažké ho získať?

Vypočujte si náš podcast Na prvom mieste, kde nám túto tému priblížia tie, ktoré sabbatical aj samé absolvovali - moderátorka Monika Zázrivcová a účtovníčka v Lidli Martina Kuľhavá.

Túto časť si môžete vypočuť na týchto platformách:

SpotifyApple podcasts a Google podcasts

podcast 2.časť

2.časť - Single rodič

200-tisíc detí na Slovensku má namiesto dvoch rodičov doma iba jedného. Byť single pracujúcim rodičom – situácia, pre ktorú sa väčšina ľudí nerozhodla dobrovoľne. Napriek tomu musia zvládať prácu aj dieťa takpovediac za dvoch. Je to hendikep a máme týchto ľudí ľutovať? Ako sa s tým dá vyrovnať? Ako vie týmto ľuďom pomôcť zamestnávateľ?

Vypočujte si náš podcast Na prvom mieste, v ktorom o tejto téme porozprávajú matky jednorodičky - Miška Šándorová, manažérka predajne v Lidli a herečka a speváčka Barbora Švidraňová.

Túto časť si môžete vypočuť na týchto platformách:

SpotifyApple podcasts a Google podcasts

podcast 1. časť

1.časť - Platová rovnosť

Prišiel koniec ženského roka: 25. október, Deň rovnosti v odmeňovaní. Ženy na Slovensku zarábajú v priemere o 18,4 % menej než muži, čo znamená, že po tomto dátume pracujú až do konca roka zadarmo. Nezdá sa vám to fér? Napríklad, my v Lidli platíme rovnako férovo mužom aj ženám - po celý rok.

Prečo muži zarábajú za rovnakú prácu v priemere viac než ženy? Ako majú postupovať ženy, aby ich práca bola adekvátne ohodnotená a ako zamestnávatelia, aby medzi svojimi zamestnancami nerobili rozdiely?

Porozprávali sme sa Zuzanou Baloghovou, vedúcou úseku people processes, ambasádorkou diverzity v Lidli a Ľubicou Rozborovou, certifikovanou facilitátorkou auditov rodovej rovnosti pre firmy na Slovensku.

Úvodnú časť si môžete vypočuť na týchto platformách:

Spotify, Apple podcasts a Google podcasts