Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Stabilná práca v Lidli

Sestry_hero

Ponúkame stabilnú prácu aj v neistých časoch

Lidl nie je len zamestnanie. Sme pevnou súčasťou života na Slovensku, ale predovšetkým života ľudí, ktorí u nás pracujú. Nielen v časoch dobrých, ale aj počas pandémie, keď viacerí zamestnávatelia dočasne zatvárajú svoje brány, alebo dokonca končia svoju existenciu.

Stabilita je jedna z našich kľúčových hodnôt a momentálne je dôležitá ako nikdy predtým. Lidl je však stále stabilným zamestnávateľom, na ktorého sa môžu súčasní/é aj potenciálni/é zamestnanci/zamestnankyne spoľahnúť.

V Lidli sa snažíme byť čo najviac otvorení a úprimní, preto chceme, aby taká bola aj naša kampaň. Neúčinkujú v nej preto anonymné tváre z reklamných agentúr, ale priamo my – zamestnanci a zamestnankyne, ľudia z predajní, logistických centier či centrály Lidla.

Pozri si video, v rámci ktorého sme pre teba zachytili, aké je to pracovať v Lidli, na rôznych pozíciách a v rámci celého Slovenska.

sestry Tomášové

 

Sú sestry, sú dvojičky a ešte k tomu aj obe pracujú v Lidli. Čo ich k nám priviedlo? „Pre Lidl pracujem už približne 5 rokov. Na práci sa mi páči najmä pestrá pracovná doba. Určite pomáha aj to, že sme aj dobrý kolektív a vždy sa teším na stretnutia v našom tíme,“ hovorí Simona, ktorá pracuje ako predavačka-pokladníčka v predajni v Prešove. Jej sestra Ivona však bola u nás prvá. Teraz pracuje ako zástupkyňa manažéra predajne: „Pracujem v Lidli už 11 rokov a páči sa mi najmä to, že sa človek posúva stále ďalej. Ja som začala na pozícii predavačka-pokladníčka, postupne som sa dostala na pozíciu zástupkyne manažéra predajne. Teraz pracujem pod skvelou vedúcou a neviem si to vynachváliť. Sme veľmi dobrý kolektív a svoju prácu by som určite nemenila.“ Voľný čas našich kolegýň a kolegov je pre nás veľmi dôležitý a vieme, že čas rodinou je neoceniteľný.

vizuál koník

 

„Vždy som chcela pracovať v potravinách. Keď sa hovorí, že Lidl je TOP zamestnávateľ, chcela som sa o tom presvedčiť, a je to tak,“ hovorí Martina, naša predavačka/pokladníčka z Hlohovca. V našej najnovšej kampani vystupuje so svojím koníkom – anglickým plnokrvníkom Royalom Richardom, ktorý, ako hovorí, je jej najlepší spoločník. Tešíme sa, že sa aj vďaka práci u nás sa môžu naši kolegovia venovať svojim koníčkom ?

Vít so psíkom

 

Vít pracuje ako skladník v LC Sereď. Prácu v Lidli by odporučil všetkým, ktorí túžia po lepšej práci či kolektíve. A plat? Ten sa mu veľmi páči. Pracovný deň vždy začína dobrou kávou, po nej si vyhľadá svoj vozík a pustí sa do práce. Fotenie si veľmi užil a spoločnosť mu robil psík Aresko.

Tomáš s deťmi

 

Tomáš Bezák, ktorého mnohí poznáte ako vedúceho úseku komunikácie v Lidli, u nás pracuje už krásnych devät rokov. Na svojej práci má najradšej to, že každý deň je iný ako ten predošlý. Za ten čias si získal viaceré skúsenosti, ktoré potvrdili, že Lidl je férový zamestnávateľ. Fotenia sa zúčastnil spolu so svojimi dcérkami.

scarlett

 

Stabilita v práci aj pri obľúbených aktivitách? Scarlett z predajne v Bratislave si Lidl vybrala nielen preto, že bol najlepším zamestnávateľom za minulý rok, ale práve kvôli spomenutej stabilite. Cení si aj mladý kolektív plný entuziazmu, s ktorým ide práca od ruky. A po nej sa môže venovať svojím koníčkom - cvičeniu či joge. Že jej to ide, posúďte sami.

lenka_upravene

 

Na tejto ferrate je naša zamestnankyňa Lenka, ktorá v Lidli pracuje už krásnych 12 rokov. Nedávno prestúpila na novú pracovnú pozíciu, v poradí už štvrtú, a hrdí sa tak titulom vedúcej predaja pod logistickým centrom Sereď. „To, že som v Lidli už takú dobu je nielen dôkazom stability, ale aj toho, ako zamestnávateľ svojich zamestnancov rozvíja,“ hovorí.

Ako vidno, vo svojom voľnom čase rada chodí liezť do prírody na ferraty, zaistené cesty, ale takisto aj na umelé steny. Na práci ju najviac teší to, že aj spočiatku nedosiahnuteľné a nereálne veci vie postupnými krokmi so svojimi kolegami pretaviť do reality.

Buď aj ty súčasťou našej rodiny Lidl a nájdi tak zamestnávateľa, o ktorého sa môžeš oprieť.

Pozri si voľné pracovné príležitosti

Spoznaj nás ako stabilného zamestnávateľa.

Nájdi si stabilnú pozíciu