Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Spoznaj systém benefitov v Lidli

benefity v Lidli

Benefity, ktoré potešia naozaj každého

 

Každoročne pre našich zamestnancov a zamestnankyne vylepšujeme systém našich benefitov. Pravidelne sa kolegov/kolegýň pýtame na ich názor a na základe ich odpovedí prichádzame s novými výhodami, ktoré robia ich životy krajšími. Po vypočutí návrhov kolegov/kolegýň sme zaviedli benefitný systém, z ktorého si zamestnanec/zamestnankyňa vyberá sám/sama benefity, o ktoré má záujem, ale takisto máme pre zamestnancov/zamestnankyne pripravené darčeky, ktoré im spríjemnia prácu u nás.

Systém benefitov

Nákupný vozík

Benefity, ktoré potešia každého

Vieš, čo je na našom benefitnom systéme najlepšie? Že si môžeš sám vybrať, ktoré benefity chceš získať. Každý náš zamestnanec a zamestnankyňa dostane určitý počet bodov, za ktoré si vyberie z ponuky benefitov, čo len chce.
Športová obuv

Rád športuješ?

Ak máš rád šport, môžeš si napríklad vybrať Kartu Multisport, príspevok na šport či zaplatenie štartovného na rôzne športové udalosti.
Doktor

Chceš urobiť niečo pre svoje zdravie?

Môžeš si vybrať nadštandardnú lekársku prehliadku alebo podporiť svoj zdravý životný štýl niektorými športovými benefitmi.
Dieťa

A čo rodina?

Zo systému benefitov si môžeš vybrať aj praktický balíček pre dieťatko či školskú výbavu pre školáka.
Klapka

Máš rád kultúru?

Teba by možno potešili lístky do kina.
Spotrebiteľ

Rád u nás nakupuješ?

Takisto si môžeš vybrať napríklad aj Lidl darčekovú kartu a urobiť si radosť v niektorej z našich predajní.

V Lidli dostávajú naši/e zamestnanci a zamestnankyne aj viaceré výhody nad rámec Zákonníka práce. Patrí sem napríklad dovolenka nad rámec zákona pre zamestnancov/zamestnankyne do 33 rokov do 25 dní ročne, doplnkové penzijné pripoistenie vo výške 200 eur ročne po odpracovaní jedného roka v skupine Schwarz, stravné v hodnote 4,50 eur/deň vyplácané buď ku mzde alebo na gastrokartu či firemné podujatia na všetkých úrovniach vrátane predajní. Navyše, keď naši zamestnanci a zamestnankyne oslávia jubileum, dostanú od nás darček v podobe kytice alebo praliniek. Pri 10 ročných jubileách každý zamestnanec a zamestnankyňa obdrží aj strieborný odznak, diplom a prémiu.

Na čo sa môže tešiť každý zamestnanec/zamestnankyňa automaticky

Darček

Koho by nepotešili darčeky?

Môžeš sa tešiť na narodeninový a vianočný darček ako i vitamínový balíček, ktorý posilní tvoju imunitu.
Jedlo

Začni mesiac so zdravými raňajkami

Na začiatku každého mesiaca sa môžeš tešiť na zdravé raňajky, ktoré ti dodajú vitamíny a načerpajú ťa energiou.
Šálka kávy

Pitný režim

Okrem nenahraditeľnej vody, nájdeš v kuchynke vždy zadarmo aj kávu, čaje, biely i trstinový cukor a klasické i sójové mlieko.

V Lidli sme ako jedna rodina, ale myslíme aj na rodiny našich kolegov a kolegýň. Vieme, že ak budú šťastní doma, budú šťastní aj v práci. Preto medzi obľúbené výhody patria aj zamestnanecká súťaž o letné tábory, ktoré každoročne organizujeme pre 300 detí svojich zamestnancov a zamestnankýň. Samozrejmosťou pre tých, ktorí spĺňajú zákonom stanovené podmienky je aj príspevok na rekreáciu, vďaka ktorému si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily.

Chceš získať všetky tieto výhody?

Ak sa ti páčia výhody, ktoré ponúkame našim zamestnancom a zamestnankyniam, radi nimi potešíme aj teba.

Zobraziť voľné pracovné miesta