Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
trainee manažér predajne žongluje s citrónmi

Naštartuj svoju kariéru ako manažér

Odštartuj kariéru tam, kde máš príležitosť rásť.

 

Rozmýšľaš nad tým, čo budeš robiť, keď skončíš strednú školu? Máme pre teba niekoľko zaujímavých príležitostí. Naštartuj svoju kariéru ako manažér v Trainee programe manažér/ka predajne alebo využi možnosti v niektorej z našich predajní, v logistickom centre alebo na centrále spoločnosti. Ak prídeš na to, že chceš ešte pokračovať v štúdiu, neboj sa, skvelé príležitosti máme aj pre vysokoškolákov či absolventov.

Máme pre teba veľa zaujímavých možností práce, ty si už len vyber svoju správnu voľbu.

Trainee manažéra predajne

Osoba pod lupou

Pre koho je Trainee manažéra predajne určený?

Tento trainee program je určený pre absolventov SŠ/VŠ, ktorí ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel predstaviť, že ty budeš za necelý rok viesť jednu z našich predajní. Potom budeš mať na starosti, aby sme mali spokojných a motivovaných zamestnancov a takisto spokojných zákazníkov.
Zoznam

Ako bude trainee program prebiehať?

Vďaka 10-mesačnému trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu manažér predajne. Získaš infomácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne, vyskúšaš si rôzne pozície a absolvuješ aj shadowing manažéra predajne či regionálneho manžéra. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva manažér predajne a budeš riadiť svoju vlastnú predajnu.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.350 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie a na manažérsku pozíciu po úspešnom ukončení programu. Vďaka týmto výhodám môžeš odštartovať svoju kariéru hneď po absolvovaní strednej školy.

Samozrejme, vybrať si môžeš aj z ostatných pozícií v oblasti predaja alebo rôznych pozícií v rámci našich logistických centier či centrály spoločnosti. Zisti viac a vyber si prácu presne pre teba. Veríme, že pri veľkosti a rôznorodosti našej spoločnosti si u nás môžeš vybrať tú svoju správnu voľbu a naštartuj tak kariéru spoločne s Lidl.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9