Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu

Život na našich predajniach, logistických centrách a centrálach Lidl

Spoznaj život v Lidl! Život na našich predajniach nie je len o práci, často krát je to zábava, veľa zážitkov a súťaží. Kolegovia sa navzájom motivujú a spríjemňujú si čas strávený v práci. Spoločne sa tešia z každej novootvorenej predajne. Nezaostávajú ani kolegovia v logistických centrách, ktorí majú na pracovisku mnoho zábavy, no taktiež by sa život v Lidl bez ich účasti doslova zastavil. Kolegovia na centrále zase vymýšľajú stále mnoho noviniek, ktoré uľahčujú život v Lidl nám všetkým. Nezabúdame ani na všetky naše spoločensky zodpovedné aktivity, ktoré sú pre nás tak dôležité.

Život na našich centrálach

Najzamestnávateľ banner

Život na našich predajniach

Benefity system

Život na našich logistických centrách

Lidl kamion prichadza do skladu
banner na kafe

🚛 V tejto dobe je dôležité zabezpečiť, aby naša logistika fungovala na 100%. Preto sme aj my museli prijať množstvo opatrení, aby sa nenarušil plynulý chod. O momentálnej situácii v našej logistike, procesoch, technike či to, ako bude podľa neho vyzerať logistika za pár rokov, porozprával náš kolega Miroslav Seifert, vedúci úseku logistiky. 💬

Viac sa už dočítate v rozhovore. 👇

https://www.systemylogistiky.sk/2020/09/11/na-kafe-s-miroslavom-seifertom-veducim-useku-logistiky-spolocnosti-lidl/

Kamion Lidl

Rozširujeme našu flotilu ekologických kamiónov! Našim zákazníkom garantujeme denne čerstvý tovar a aj takýmto spôsobom sa snažíme zdokonaľovať našu logistiku a byť čoraz viac ohľaduplný k životnému prostrediu. Viac informácií o našich ekologických kamiónoch, ale aj to ako znižujeme uhlíkovú stopu v našich budovách sa môžete dočítať tu 👇

https://www.spolocenskazodpovednost.sk/aktualita/zivotne-prostredie/lidl-rozsiruje-flotilu-ekologickych-kamionov

aplikácia na LC

Už aj našim kolegom na logistických centrách neujde žiadna novinka. Našu internú aplikáciu We are Lidl, ktorá slúži ako naša interná sociálna sieť a všetky novinky, články, personálne zmeny, či rozhovory, ktoré sú v nej uverejnené si po novom prezerajú práve vďaka tejto aplikácii a jej upozorneniam. Aplikácia slúži taktiež na bližšie spoznanie kolegov, s ktorými sa do priameho kontaktu často nedostanú, no vďaka chatu a možnosti komentovania príspevkov, si môžu navzájom vymeniť svoje skúsenosti.

Poznáš naše CSR aktivity?

Nenechajme to plavať large banner