Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Život na našich predajniach, logistických centrách a centrále Lidl

Spoznaj život v Lidl! Život na našich predajniach nie je len o práci, často krát je to zábava, veľa zážitkov a súťaží. Kolegovia sa navzájom motivujú a spríjemňujú si čas strávený v práci. Spoločne sa tešia z každej novootvorenej predajne. Nezaostávajú ani kolegovia v logistických centrách, ktorí majú na pracovisku mnoho zábavy, no taktiež by sa život v Lidl bez ich účasti doslova zastavil. Kolegovia na centrále zase vymýšľajú stále mnoho noviniek, ktoré uľahčujú život v Lidl nám všetkým. Nezabúdame ani na všetky naše spoločensky zodpovedné aktivity, ktoré sú pre nás tak dôležité.

Život na našej centrále

Kariérny rast v Lidli

Strategií Lidlu je rozvíjet své vlastní zaměstnance a nabízet jim možnosti ke kariérnímu růstu. Prečítaj si viac

Michal Boháč, vedúci úseku Financie & dane & účtovníctvo

Michal Boháč_hero
peta

17.6. 2021 sa uskutoční event FRIDA TALKS TECH. Veľmi sa tešíme, že medzi pozvanými je aj naša Petra Zorvanová, tímová koordinátorka IT office tímu a špecialistka informačnej bezpečnosti. Pri tejto príležitosti priblíži účastníčkam ženský svet IT u nás v Lidli a potvrdí, že aj ženy majú v IT svete svoje miesto. Petra sa už teší na zaujímavé a inšpiratívne diskusie a my vás týmto srdečne pozývame. ??
 
Na toto podujatie sa môžete zaregistrovať tu ? https://lnkd.in/gDsEUJ7

HR day

❔? Viete, že aj HR má svoj sviatok? Každoročne sa 20. mája oslavuje Medzinárodný deň HR. Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým našim kolegynkám a kolegom, ktorí sa snažia o to, aby sme mali vo firme skvelých ľudí a aby sme sa mali dobre. Veríme, že aj naďalej budeme vedieť poskytnúť uchádzačom tie najlepšie možnosti práce a že budeme pre nich a pre našich zamestnancov stále tou správnou voľbou. ??

Život na našich predajniach

Benefity system
aplikácia roka 2 miesto

?? Lidl Plus je druhá najlepšia aplikácia roku 2020! Svoje sympatie jej vyjadrila viac než pätina hlasujúcich v ankete Mobil roka 2020. V rámci nej verejnosť každoročne rozhoduje o top mobilných telefónoch, technických vychytávkach či aplikáciách za uplynulý rok. Práve v kategórii Aplikácia roka 2020 sa umiestnil Lidl Plus na skvelom 2.mieste. Populárnejší než náš Lidl Plus je so svojou aplikáciou len americký filmový a seriálový gigant Netflix. Ďakujeme všetkým hlasujúcim za podporu. Veľmi sa z obľúbenosti našej aplikácie tešíme. Naďalej sa však budeme snažiť prinášať novinky a spríjemniť Vám tak nákup u nás v Lidl. ?

hlasové vyhladávanie

?? V aplikácii Lidl-Shop môžete odteraz vyhľadávať svoje obľúbené produkty ešte rýchlejšie! Aj my sa snažíme držať krok s dobou a ponúknuť Vám tak čo najpohodlnejšie online nakupovanie. Integrovaním hlasového vyhľadávania tak urýchlime Vašu cestu priamo ku produktu. Veríme, že túto novinku určite využijete. Do budúcna pripravujeme ďalšie zlepšenia pre Váš pohodlný nákup. ?

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu ? https://lnkd.in/gV_Ustz

Život na našich logistických centrách

Lidl kamion prichadza do skladu

Tento rok bude rokom vzdelávania

Vzdelávanie, rozvoj a napredovanie zamestnancov bolo a vždy bude pre mňa veľkou prioritou. Prečítaj si viac

Marek Barnáš, vedúci skladu Logistické centrum Prešov

Marek

 

?? Predstavujeme vám našu Lidl Akadémiu! Veľmi sa tešíme, že sa nám aj napriek pandemickej situácii podarilo odštartovať tento projekt pre dodávateľov. Na online konferenciu sa mohli prihlásiť naši súčasní, ale aj potenciálni slovenskí dodávatelia, ktorým sme predstavili množstvo zaujímavých tém. Tiež sme si vymenili cenné informácie a porozprávali sme sa o rozvoji vzájomnej spolupráce. ?

Lidl Akadémia

banner na kafe

? V tejto dobe je dôležité zabezpečiť, aby naša logistika fungovala na 100%. Preto sme aj my museli prijať množstvo opatrení, aby sa nenarušil plynulý chod. O momentálnej situácii v našej logistike, procesoch, technike či to, ako bude podľa neho vyzerať logistika za pár rokov, porozprával náš kolega Miroslav Seifert, vedúci úseku logistiky. ?

Viac sa už dočítate v rozhovore. ?

https://www.systemylogistiky.sk/2020/09/11/na-kafe-s-miroslavom-seifertom-veducim-useku-logistiky-spolocnosti-lidl/

Kamion Lidl

Rozširujeme našu flotilu ekologických kamiónov! Našim zákazníkom garantujeme denne čerstvý tovar a aj takýmto spôsobom sa snažíme zdokonaľovať našu logistiku a byť čoraz viac ohľaduplný k životnému prostrediu. Viac informácií o našich ekologických kamiónoch, ale aj to ako znižujeme uhlíkovú stopu v našich budovách sa môžete dočítať tu ?

https://www.spolocenskazodpovednost.sk/aktualita/zivotne-prostredie/lidl-rozsiruje-flotilu-ekologickych-kamionov

aplikácia na LC

Už aj našim kolegom na logistických centrách neujde žiadna novinka. Našu internú aplikáciu We are Lidl, ktorá slúži ako naša interná sociálna sieť a všetky novinky, články, personálne zmeny, či rozhovory, ktoré sú v nej uverejnené si po novom prezerajú práve vďaka tejto aplikácii a jej upozorneniam. Aplikácia slúži taktiež na bližšie spoznanie kolegov, s ktorými sa do priameho kontaktu často nedostanú, no vďaka chatu a možnosti komentovania príspevkov, si môžu navzájom vymeniť svoje skúsenosti.

Poznáš naše CSR aktivity?

Nenechajme to plavať large banner
čistenie

✅? Vďaka projektu „Nenechajme to plávať“ a Slovenskému vodohospodárskemu podniku sa podarilo vyzbierať ďalšie vrecia odpadu! Tentokrát sme vyčistili brehy rieky Ondava a vodnej nádrže Veľká Domaša. Veľmi sa tešíme, že sa nám naďalej darí vyčistiť naše krásne Slovensko. Pamätajme ale, že najlepší odpad je ten, ktorý nevznikne, správajme sa preto, prosím, všetci čo najekologickejšie. Napríklad aj také mikroténové vrecko môžete nahradiť sieťovým vrecúškom.

? Ak však naozaj potrebujete jednorazové mikroténové vrecko, môžete zaň dobrovoľne zaplatiť 1 cent. My ho zdvojnásobíme a venujeme na čistenie slovenských riek a vodných nádrží. Osud našej prírody máme vo svojich rukách.

fairtrade kvety

? Kytička pre všetky ženy, ktorá navyše šetrí životné prostredie. V našich predajniach teraz nájdete už aj fairtrade kytice. A viete vôbec, čo je fairtrade? Systém fairtrade podporuje spravodlivejšie obchodné podmienky, dodržiavanie ľudských a pracovných práv a šetrnosť k životnému prostrediu. Známka FAIRTRADE označuje tovar, ktorý bol vyrobený v súlade so štandardmi tejto organizácie. To znamená, že pestovatelia dostali aspoň minimálnu zaručenú výkupnú cenu a fairtradový príplatok, ktorý môžu využiť napríklad na budovanie zdrojov pitnej vody, vzdelávanie detí alebo investície do efektívnejšieho a ekologickejšieho pestovania. ♻️