Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
zamestnanci skladu počas pauzy v kuchynke

Kariéra v logistickom centre Lidl

Logistické centrum je dôležitý článok v zásobovaní našich predajní.

 

Naši kolegovia v logistických centrách zabezpečujú to, že zákazníci po celom Slovensku nájdu v predajniach presne to, čo hľadajú, čo v najlepšej kvalite a čerstvosti. Je to práca, na ktorú môžeš byť hrdý!

Dokážeš plniť úlohy organizovane a rýchlo? Môžeme ti zveriť plody práce našich dodávateľov? Dokážeš pracovať podľa harmonogramu a si organizovaný? Ak áno, v logistickom centre budeš na správnom (a dobre zaplatenom) mieste!

Práca v logistickom centre Lidl je dynamická a každý deň iná. Čas strávený v práci tu plynie rýchlejšie – pracujeme v priateľskom kolektíve a na zodpovedných úlohách.

Spoj svoju kariéru s Lidl a staň sa aj ty súčasťou skvelého fungovania spoločnosti Lidl v logistickom centre.

Pozri si naše aktuálne pracovné ponuky v logistických centrách

Vyber si pozíciu, ktorá s k tebe najviac hodí.

Zisti viac
skladnici pocas prestavky v kuchynke logistickeho centra Sered
zamestnanci skladu
veduci skladu s teamleadrom skladnikov

Samého ťa v tom nenecháme

Prvý deň v práci nemusí byť ťažký. Či už začínaš ako skladník, vodič vysokozdvižného vozíka alebo operátor, naučíme ťa všetko čo potrebuješ vedieť, aby si mohol robiť svoju prácu s ľahkosťou.

Tvoj kariérny rast je len v tvojich rukách

Chceš sa stať vodičom vysokozdvižného vozíka, operátorom alebo riaditeľom skladu? V Lidli si môžeš splniť svoje ambície, všetko máš vo svojich rukách a náš skvelý vzdelávací systém ti k tomu len pomôže.

Poctivo makáme a zároveň sa spolu vždy radi aj zabavíme

pozri viac

Prečo začať kariéru v Lidl?

Lidl je zodpovedná značka, ktorej záleží na kvalitnom životnom aj pracovnom prostredí. Sme viacnásobný držiteľ ocenenia Top Employer na Slovensku i v Európe, ktoré udeľuje nezávislý medzinárodný inštitút CRF, pretože nám záleží na kariére a  spokojnosti našich kolegov. V rámci tohto ocenenia sme prešli podrobným HR auditom v oblasti rozvoja zamestnancov, príležitosti na budovanie kariéry, benefitov a firemnej kultúry. Ocenili nás však aj naši zamestnanci či verejnosť, ktorí hlasovali v ankete Najzamestnávateľ, v rámci ktorej sme sa stali Najzamestnávateľom v oblasti obchod a služby.

Otázky a odpovede o práci v Lidli

Chceš nájsť pre seba tú správnu príležitosť?

Pozri si ponuku otvorených pozícií a buď aj ty tvorca nášho úspešného príbehu.

Objav svoje možnosti s Lidl
Verkauf-Kassenband-16zu9