Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
zamestnanci skladu počas pauzy v kuchynke

Tvoja kariéra u nás

Logistické centrum je dôležitý článok v zásobovaní našich predajní.

 

Naši kolegovia v logistických centrách zabezpečujú to, že zákazníci po celom Slovensku nájdu v predajniach presne to, čo hľadajú, čo v najlepšej kvalite a čerstvosti. Je to práca, na ktorú môžeš byť hrdý!

Dokážeš plniť úlohy organizovane a rýchlo? Môžeme ti zveriť plody práce našich dodávateľov? Dokážeš pracovať podľa harmonogramu a si organizovaný? Ak áno, v logistickom centre budeš na správnom (a dobre zaplatenom) mieste!

Práca v logistickom centre Lidl je dynamická a každý deň iná. Čas strávený v práci tu plynie rýchlejšie – pracujeme v priateľskom kolektíve a na zodpovedných úlohách.

Staň sa aj ty súčasťou skvelého fungovania spoločnosti Lidl v logistickom centre.

zamestnanci skladu
veduci skladu s teamleadrom skladnikov

Samého ťa v tom nenecháme

Prvý deň v práci nemusí byť ťažký. Či už začínaš ako skladník, vodič vysokozdvižného vozíka alebo operátor, naučíme ťa všetko čo potrebuješ vedieť, aby si mohol robiť svoju prácu s ľahkosťou.

Tvoj kariérny rast je len v tvojich rukách

Chceš sa stať vodičom vysokozdvižného vozíka, operátorom alebo riaditeľom skladu? V Lidli si môžeš splniť svoje ambície, všetko máš vo svojich rukách a náš skvelý vzdelávací systém ti k tomu len pomôže.

Poctivo makáme a zároveň sa spolu vždy radi aj zabavíme

pozri viac

Prečo pracovať pre Lidl?

Lidl je zodpovedná značka, ktorej záleží na kvalitnom životnom aj pracovnom prostredí. Sme viacnásobný držiteľ ocenenia Top Employer na Slovensku i v Európe, ktoré udeľuje nezávislý medzinárodný inštitút CRF, pretože nám záleží na spokojnosti našich kolegov. V rámci tohto ocenenia sme prešli podrobným HR auditom v oblasti rozvoja zamestnancov, príležitosti na budovanie kariéry, benefitov a firemnej kultúry. Ocenili nás však aj naši zamestnanci či verejnosť, ktorí hlasovali v ankete Najzamestnávateľ, v rámci ktorej sme sa stali Najzamestnávateľom v oblasti obchod a služby.

Otázky a odpovede o práci v Lidli

Chceš nájsť pre seba tú správnu príležitosť?

Pozri si ponuku otvorených pozícií a buď aj ty tvorca nášho úspešného príbehu.

Objav svoje možnosti s Lidl
Verkauf-Kassenband-16zu9