Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek Centrálnych služieb na centrále Lidl

zamestnanec z oddelenia nehnutelnosti si sklada kocky

Predajne sú našou prioritou a vďaka nám ich počet neustále rastie, pracujeme v bezpečnom prostredí a máme zabezpečené všetko potrebné.

 

Úsek centrálnych služieb sa delí na viacero úsekov. Úsek nehnuteľností spoločne s Expanziou zabezpečuje rast a rozširovanie siete našich predajní a aj následnú modernizáciu existujúcich predajní. Bez týchto úsekov by nebolo možné predávať tovar ani zásobovať naše predajne. Hlavnou pracovnou náplňou Úseku technického nákupu je nákup energií pre celú spoločnosť (voda, plyn, elektrina, teplo) a zariaďovanie predajní a logistických skladov regálmi, manipulačnou technikou, technológiami (chladenie, mrazenie, pokladne, automat na výkup fliaš, lis atď.) a spotrebným materiálomVďaka nim sa vozia naši/e zamestnanci/zamestnankyne na skvelých a bezpečných autách. BOZP a PO sa zas starajú o každodennú bezpečnosť našich zamestnancov a zamestnankýň na pracovisku.

zamestnanci si prezeraju dokumenty

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí spoľahlivý človek, ktorý je dynamický, cieľavedomý a motivovaný. Vzhľadom už ku konkrétnej agende by mal mať rád odborné zameranie svojej práce.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí komunikovať a spolupracovať s rôznymi oddeleniami, dodávateľmi, hľadať efektívne riešenia na rôzne výzvy a tešiť sa z výsledkov práce.

Zaujímavé fakty úseku centrálnych služieb

Sme mladý dynamický a prevažne mužský tím, ale máme medzi sebou aj kolegyne, ktorým sa tešíme. Atmosféra je u nás priateľská, vieme sa zabaviť a tešiť sa z výsledkov našej práce.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 60.

Čo nás vždy poteší?

Viditeľné výsledky našej práce.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.