Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

ÚSEK LOGISTIKY

HERO_logistika

Vďaka nám sú predajne zásobené tovarom bezproblémovo a načas.

Úsek logistiky zabezpečuje podmienky na to, aby naše logistické centrá mohli bezproblémovo zásobovať tovarom všetky predajne. Svet pohybu a dopravy nám preto nie je cudzí. Oddelenie transportnej logistiky zabezpečuje prepravné kapacity pre naše logistické centra a odborné oddelenia na centrále spoločnosti. Vyhľadáva nové dopravné spoločnosti, vyjednáva a uzatvára zmluvy i ďalšie činnosti s tým spojené. Oddelenie operatívnej/skladovej logistiky sa venuje podpore logistických centier po procesnej stránke. Kolegovia v skladovej logistike zabezpečujú komunikáciu medzi logistickými centrami a odbornými oddeleniami na centrále, ako aj komunikáciu s kolegami na centrále v Nemecku. Vyhodnocujú reporty skladových ukazovateľov, tvoria logistické stratégie a vyhľadávajú a spravujú externé skladové priestory. Oddelenie odpadovej logistiky sa vďaka klimatickým zmenám a snahe Lidla zvrátiť tento trend dostala medzi najdôležitejšie činnosti úseku logistiky.

Neustále sa snažíme ísť vpred. Všimol si si, že po cestách chodia už aj naše ekologické kamióny? A vedel si, že od roku 2017 má každý náš sklad k dispozícii externú bioplynovú stanicu, vďaka ktorej sa mení odpad na elektrickú energiu?

Zaujímavé fakty o nás

Milujeme svet pohybu a dopravy. Čo nás vystihuje? Sme mladý dynamický kolektív. Ťaháme za jeden povraz. Nepoznáme slovíčko „nejde“. Riadime sa zásadou: Kto sa prestáva zlepšovať, prestáva byť dobrý.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 10 ľudí.

Na čo sa vždy tešíme?

Na párty, kde sa riadne zabavíme.

Aká je práca na Úseku logistiky?

Lupa

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Zodpovedný človek s chuťou učiť sa nové veci, ktorý je pripravený na nové výzvy a žije heslom „Nič nie je nemožné.“
Kniha

Čo sa u nás človek naučí?

Naučí sa perfektnému time manažmentu a prioritizácii úloh. Zároveň dostane vysokú školu logistiky v praxi, ktorá ho posunie vpred.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.