Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek Logistiky na centrále Lidl

HERO_logistika

Vďaka nám sú predajne zásobené tovarom bezproblémovo a načas.

 

Úsek logistiky zabezpečuje podmienky na to, aby naše logistické centrá mohli bezproblémovo zásobovať tovarom všetky predajne. Svet pohybu a dopravy nám preto nie je cudzí. Oddelenie transportnej logistiky zabezpečuje prepravné kapacity pre naše logistické centra a odborné oddelenia na centrále spoločnosti. Vyhľadáva nové dopravné spoločnosti, vyjednáva a uzatvára zmluvy i ďalšie činnosti s tým spojené. Oddelenie operatívnej/skladovej logistiky sa venuje podpore logistických centier po procesnej stránke. Kolegovia v skladovej logistike zabezpečujú komunikáciu medzi logistickými centrami a odbornými oddeleniami na centrále, ako aj komunikáciu s kolegami/kolegyňami na centrále v Nemecku. Vyhodnocujú reporty skladových ukazovateľov, tvoria logistické stratégie a vyhľadávajú a spravujú externé skladové priestory. Oddelenie odpadovej logistiky sa vďaka klimatickým zmenám a snahe Lidla zvrátiť tento trend dostala medzi najdôležitejšie činnosti úseku logistiky.

Neustále sa snažíme ísť vpred. Všimol si si, že po cestách chodia už aj naše ekologické kamióny? A vedel si, že od roku 2017 má každý náš sklad k dispozícii externú bioplynovú stanicu, vďaka ktorej sa mení odpad na elektrickú energiu?

kolegovia s kamionikom

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí zodpovedný človek, ktorý je ctižiadostivý a ochotný učiť sa nové veci, neustále pripravený na nové výzvy a stotožnený s heslom: „nič nie je nemožné“.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí perfektnému time manažmentu a zorganizovaniu si priorít. Zároveň dostane vysokú školu logistiky v praxi, ktorá ho posunie vpred.

Zaujímavé fakty o nás

Milujeme svet pohybu a dopravy. Sme dynamický mladý koletív, kde všetci ťaháme za jeden povraz, kde slovíčko „nejde“ nepoznáme a kde platí zásada: Kto sa prestáva zlepšovať, prestáva byť dobrý.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 10 ľudí.

Na čo sa vždy tešíme?

Na párty, kde sa riadne zabavíme.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.