Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek HR na centrále Lidli

zamestnanci piju kavu

Vďaka nám v Lidli pracuje už viac ako 5000 kolegov.

 

Našou hlavnou misiou je získať, rozvíjať a udržiavať zamestnancov a zamestnankyne a postarať sa o to, aby boli v práci spokojní/é. Spoločnosť Lidl má dlhodobý cieľ byť najlepším zamestnávateľom. HR k tomuto cieľu pristupuje ako strategický partner, nositeľ zmeny, trendsetter a proaktívny podporovateľ neustáleho rozvoja spoločnosti. Personálny úsek nesie zodpovednosť za to, aby bol Lidl atraktívnym a férovým zamestnávateľom.

Veľmi sa tešíme, že už po piatykrát sa nám podarilo obhájiť titul TOP Employer Slovensko aj Europe a že máme titul Najzamestnávateľa v oblasti obchodu a služieb.

Viac o tom, ako sa nám žije v Lidli a čo máme nové nájdeš na našom Linkedine.

kolegovia na porade

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí kolega/kolegyňa s otvorenou mysľou, ktorý/á má rád/rada zmeny a výzvy vníma ako príležitosti. Zároveň to musí byť človek do partie.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás je dôležité spolupracovať a komunikovať. Zároveň sa človek naučí pracovať samostatne a projektovo. Každý dostáva príležitosť osobnostne aj odborne rásť.

Zaujímavé fakty o nás

Máme 5 oddelení, HR marketing/Employer branding, Recruiting, Rozvoj a vzdelávanie, Firemnú kultúru, Mzdové oddelenie a Pracovné právo. Sme prevažne ženský kolektív, ale už máme aj početnú pánsku zostavu.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 30 žien a do 10 mužov.

Sme zážitková agentúra.

U nás sa stále niečo skvelé deje.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.