Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

ÚSEK MARKETINGU A REKLAMY

zena pracuje na notebooku

Tvoríme identitu značky Lidl a prezentujeme zákazníkom našu produktovú ponuku.

 

Úsek reklamy a marketingu má zásadný vplyv na vnímanie značky Lidl a smerovanie celého trhu, keďže sme sa stali najväčším zadávateľom reklamy na Slovensku. Oddelenie offline reklamy zabezpečuje reklamu pre „food“ a „nonfood“ produkty. Rieši komplexné promo produktovej ponuky v predajniach Lidl, pripravuje všetky reklamné materiály. Oddelenie online reklamy zabezpečuje online reklamu pre kamenné predajne, online shop a Lidl Plus aplikáciu. Má na starosti podporu predaja cez všetky dostupné online kanály, správu webových stránok, aplikácií, newslettrov, YouTube kanálu a online letákov. Oddelenie nákupu a plánovania reklamy zabezpečuje stratégie, nákup a plánovanie celého komunikačného mixu a Oddelenie špeciálnych projektov rieši všetky vernostné programy, súťaže a imidžové kampane.

Predstavujeme vstup do online a offline sveta. Výsledok našej práce si už asi videl či už v online alebo offline prostredí. Kľudne však navštív našu webstránku www.lidl.sk alebo Youtube kanále Lidl Slovensko a Kuchyňa Lidla a dozvieš sa viac.

 

Zaujímavé fakty o nás

Sme pestrý tím s jemnou prevahou nežnejšieho pohlavia, správame sa k sebe férovo a s rešpektom. Sme silne orientovaný na výsledok, ale o to viac sa vieme zabávať a osláviť úspechy.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 30.

Akým heslom sa riadime?

Work hard, play hard.

Aká je práca na Úseku marketingu a reklamy?

Lupa

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Kreatívny človek, ktorý sa nebojí práce ani zábavy. Určite musí byť férový, pripravený pomôcť kolegovi/kolegyni a nesmie sa báť skúšať nové veci.
Kniha

Čo sa u nás človek naučí?

Základom úspechu na našom oddelení je tímová práca, komunikácia a spoločný cieľ, ktorým je budovanie úspešnej značky. Samozrejmosťou je aj osobnostný a odborný rozvoj, ktorý sa líši od pozície k pozícii.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.