Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Život v Lidli

HERO_ZC+logo v strede

Čím v Lidli žijeme? Spoznaj nás bližšie.

Marianna+Loki
Letná párty_2022
Spoločná reč
CSR_spoločenska zodpovednost

Život v rovnováhe

Sme si vedomí, že naši zamestnanci môžu prosperovať iba vtedy, ak si udržia zdravú rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Poskytujeme im také pracovné podmienky, ktoré sú pre nich motivujúce. Zamestnancom evidujeme každú ich odpracovanú minútu. Nadčasy preplácame alebo kompenzujeme a plný pracovný úväzok v našich predajniach a skladoch tvorí 38,75 hodiny týždenne.

Ľudia tvoria Lidl

A už je nás takmer 7000. Na to, aby sme boli stále v obraze a navzájom aj v kontakte nám slúži náš Intranet i interná aplikácia. Stretávame sa však aj osobne. Či už v rámci večierkov, teambuildingov alebo rôznych zapracovaniach a projektoch. Jedno je však isté, sme tím skvelých kolegov a kolegýň a radi k nám prijmeme ďalšieho/ďalšiu do partie.

Vždy nájdeme spoločnú reč

Pre každého zamestnanca je dôležité mať v práci niekoho, kto mu podá pomocnú ruku, keď ju bude potrebovať. Dôverník/dôverníčka je komunikačným partnerom pre našich zamestnancov pri všetkých problémoch a starostiach, o ktorých nechcú hovoriť so svojím nadriadeným/nadriadenou. Pomôže zorientovať sa v pracovnoprávnych záležitostiach aj s riešením problémov. Na dôvernosť rozhovoru sa môže každý na 100 % spoľahnúť.

Spoločenská zodpovednosť ako súčasť nášho života

Starostlivosť o zamestnancov patrí medzi hlavné piliere našej spoločenskej zodpovednosti. Zároveň sa spoločenská zodpovednosť stáva bežnou súčasťou pracovného i bežného života našich zamestnancov a zamestnankýň. Vždy sa veľmi tešia, keď sa môžu zapojiť do sadenia stromčekov v Tatrách, do dobrovoľníctva, darovania krvi či pomoci rôznym organizáciám. Viac informácií o našich CSR aktivitách nájdeš tu.

Pozri si naše kampane, v ktorých vystupujú naši reálni zamestnanci a ukazujú prácu v Lidli.

Počas života nás toho stretne mnoho. Kopa šťastných a príjemných momentov na striedačku s tými, ktoré by sme najradšej vôbec nezažívali. Aj o tom je naša nová kampaň, kde v hlavnej úlohe hviezdi naša kolegyňa, Lidláčka Karin, ktorá pracuje ako manažérka predajne v Turčianskych Tepliciach. Práve na jej kariérnej ceste reflektujeme, že naši zamestnanci sú pre nás na prvom mieste, i v neľahkých časoch. Stojíme pri nich, ponúkame im stabilitu a istotu pracovného miesta, nech sa v ich živote deje čokoľvek. 😊

Si zvedavý/á ako prebiehal deň natáčania? Zisti to v nasledujúcom videu. 👇

Výnimočné chvíle sú často nenápadné. Skrývajú sa v dotykoch, vôňach a v úsmevoch... Týmito slovami začína videospot k letnej kampani, kde v hlavnej úlohe hviezdia naši kolegovia, Lidláci a Lidláčky. Matúš aj Matej už skúsenosť s kamerou mali, no a Dáška si rolu herečky vyskúšala po prvýkrát aj so svojimi dvomi úžasnými dcérkami Ellou a Emou. Výnimočnosť celej kampane pomohol dotvoriť aj štvornohý kamoš, ktorý sa preslávil v seriáli Bodka.

Naša kariérna webstránka je v novom šate! Veľmi sa z toho tešíme, keďže pre nás to nie je obyčajná webstránka, ale je to väčšinou prvý kontakt s našimi kandidátkami a kandidátmi, ktorí sa práve tu obzerajú po pracovných ponukách. V tejto kampani sa pred objektív postavilo vyše 60 našich kolegýň a kolegov z centrály, logistických centier a predajní, ktorých sme nafotili nielen pri vykonávaní ich bežných pracovných činností, ale aj pri profilovom pózovaní či pri ich voľnočasových aktivitách.