Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Práca v predajni

Prihlásiť sa teraz
personál predajne

Predajňa je prvé miesto, ktoré si predstavíme, keď sa povie Lidl.

V 162 predajniach Lidl po celom Slovensku ponúkame našim zákazníkom kvalitné čerstvé potraviny a nákupy, ktoré vybavíš za pár minút a za skvelú cenu.

Práca v predajni Lidl je dynamická a určite nie monotónna. Čas strávený prácou v predajni Lidl akoby plynul rýchlejšie – pracujete v skvelom kolektíve a v príjemnom prostredí.

Testimonial_Lukáš_Image

Lukáš, asistent manažérky predajne

🎁 Benefity, ktoré potešia 🤩

Piliere práce v predajni

Tím

Tímová práca je základ

Úlohy riešime dynamicky, kreatívne a najmä spolu. Kolegovia v predajni pri sebe stoja, pomáhajú si a podporujú sa nehľadiac na ich pracovnú pozíciu. V Lidli si tykáme a sme jedna veľká rodina.
Pozdrav

Nuda? Nehrozí!

Práca v predajni Lidl je každý deň a každú minútu iná. Pokladníci nesedia za pokladňou celý deň, manažér nie je zatvorený v kancelárii. Každý pomáha tam, kde je to potrebné.
Tímová práca

Vzájomný rešpekt

Lidl tvoria ľudia. Preto ku sebe navzájom pristupujeme s rešpektom a s úctou. Každý z nás prispieva k rozvoju spoločnosti. Preto dbáme na zdravie a spokojnosť svojich kolegov, rozvíjame ich dlhodobým vzdelávaním a poctivo ich odmeňujeme za ich prácu.

Poctivo makáme a zároveň sa spolu vždy radi aj zabavíme

pozri si viac

Ako vyzerá práca v predajni?

Pre našich zákazníkov to budeš ty, kto bude stelesňovať Lidl. Preto budeš pracovať na tom, aby pri pokladni strávili čo najmenej času a boli obslúžení k ich plnej spokojnosti. To však neznamená, že pri pokladni presedíš celý deň – práve naopak!

Vďaka tebe bude naša predajňa fungovať tak ako má – bude krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu v Lidli čo najpríjemnejšie a vďaka tebe nájdu naši zákazníci v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve. Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni, ale aj v skladových priestoroch danej predajne.

Pozri si toto video so známym youtuberom, kde uvidíš zákulisie práce v predajni.

Najčastejšie otázky a odpovede o práci v predajni

Prečo začať kariéru v Lidli?

Lidl je zodpovedná značka, ktorej záleží na kvalitnom životnom aj pracovnom prostredí. Sme viacnásobný držiteľ ocenenia Top Employer na Slovensku i v Európe, ktoré udeľuje nezávislý medzinárodný inštitút CRF, pretože nám záleží na spokojnosti našich kolegov. V rámci tohto ocenenia sme prešli podrobným HR auditom v oblasti rozvoja zamestnancov, príležitosti na budovanie kariéry, benefitov a firemnej kultúry. Ocenili nás však aj naši zamestnanci či verejnosť, ktorí hlasovali v ankete Najzamestnávateľ, v rámci ktorej sme sa stali Najzamestnávateľom v oblasti obchod a služby.

Pozri si naše aktuálne pracovné ponuky v predajniach

Vyber si pozíciu, ktorá sa k tebe najviac hodí.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.