Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Kariéra v predajni Lidl

personál predajne

Predajňa je prvé miesto, ktoré si predstavíme, keď sa povie Lidl.

 

V 158 predajniach Lidl po celom Slovensku ponúkame našim zákazníkom kvalitné čerstvé potraviny a nákupy, ktoré vybavíš za pár minút a za skvelú cenu.

Práca na predajni Lidl je dynamická a určite nie monotónna. Čas strávený prácou na predajni Lidl akoby plynul rýchlejšie – pracujete v skvelom kolektíve a v skvelých podmienkach.

Spoj svoju kariéru s Lidl a staň sa aj ty zosobnením spoločnosti Lidl v očiach našich zákazníkov.

Pozri si naše aktuálne pracovné ponuky v predajniach

Vyber si pozíciu, ktorá sa k tebe najviac hodí.

Zisti viac

Aká je práca na predajni?

Tím

Tímová práca je základ

Úlohy riešime dynamicky, kreatívne a najmä spolu. Kolegovia na predajni pri sebe stoja, pomáhajú si a podporujú sa nehľadiac na pracovnú pozíciu. V Lidli si tykáme a sme jedna veľká rodina.
predavac pokladnik s bananom

Nuda? Nehrozí!

Práca na predajni Lidl je každý deň a každú minútu iná. Pokladníčky a pokladníci nesedia za pokladňou celý deň, manažér nie je zatvorený v kancelárii. Každý pomáha tam, kde je to potrebné.
Tímová práca

Vzájomný rešpekt

Lidl tvoria ľudia. Preto ku sebe navzájom pristupujeme s rešpektom a s úctou. Každý z nás prispieva k rozvoju spoločnosti. Preto dbáme na zdravie a spokojnosť svojich kolegov, rozvíjame ich dlhodobým vzdelávaním a poctivo a slušne ich odmeňujeme za ich prácu.

Prečo začať kariéru Lidl?

Lidl je zodpovedná značka, ktorej záleží na kvalitnom životnom aj pracovnom prostredí. Sme viacnásobný držiteľ ocenenia Top Employer na Slovensku i v Európe, ktoré udeľuje nezávislý medzinárodný inštitút CRF, pretože nám záleží na spokojnosti našich kolegov. V rámci tohto ocenenia sme prešli podrobným HR auditom v oblasti rozvoja zamestnancov, príležitosti na budovanie kariéry, benefitov a firemnej kultúry. Ocenili nás však aj naši zamestnanci či verejnosť, ktorí hlasovali v ankete Najzamestnávateľ, v rámci ktorej sme sa stali Najzamestnávateľom v oblasti obchod a služby.

Poctivo makáme a zároveň sa spolu vždy radi aj zabavíme

pozri si viac

Ako vyzerá práca na predajni?

Pre našich zákazníkov to budeš ty, kto bude stelesňovať Lidl. Preto budeš pracovať na tom, aby pri pokladni strávili čo najmenej času a boli obslúžení k ich plnej spokojnosti. To však neznamená, že pri pokladni presedíš celý deň – práve naopak!
Vďaka tebe bude naša predajňa fungovať tak ako má – bude krásna a čistá, aby sa nakupujúci cítili počas nákupu v Lidli čo najpríjemnejšie a vďaka tebe nájdu naši zákazníci v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve. Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni, ale aj v skladových priestoroch danej predajne.

Otázky a odpovede o práci v Lidli

Chceš nájsť pre seba tú správnu príležitosť?

Pozri si ponuku otvorených pozícií a buď aj ty tvorca nášho úspešného príbehu.

Objav svoje možnosti s Lidl
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.