Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

ÚSEK FIREMNEJ KOMUNIKÁCIE

zamestnanec si znaci v casopise

Vďaka nám sme vždy o krôčik bližšie k lepším zajtrajškom a naši zamestnanci i zákazníci o všetkom dokonale informovaní.

 

Úsek komunikácie neustále pracuje na zlepšovaní imidžu a vzťahov s tými najdôležitejšími – s našimi zamestnancami a zákazníkmi. Jeho hlavnou úlohou je informovať verejnosť o našich novinkách, akciách, ale i o našich postojoch k rôznym témam. Takisto je pre nás prioritou udržať našich zamestnancov na všetkých úrovniach v obraze. Na úseku komunikácie nájdeš oddelenie CSR a Oddelenie internej komunikácie. Zaoberáme sa však aj externou komunikáciou, produktovým PR a Government Affairs. Spoločne vždy nájdeme odpoveď na každú otázku.

Chceš vidieť výsledky našej práce?  Vydaj sa s nami na cestu k lepšiemu zajtrajšku a prečítaj si viac o našej spoločenskej zodpovednosti na www.spolocenskazodpovednost.sk. Keď sa už staneš naším kolegom, všetky potrebné informácie nájdeš vždy na intranete či v aplikácii. Vďaka našej internej aplikácii, ktorá je dostupná aj na stiahnutie do mobilných telefónov, môžeme komunikovať s kolegami a informovať ich o dôležitých novinkách. 

Zaujímavé fakty o nás

Sme relatívne malý úsek, takže sa nám darí mať naozaj rodinnú atmosféru. Radi spolu oslavujeme narodeniny či iné sviatky. Drvivú prevahu má u nás nežnejšie pohlavie, ale muži sa nesťažujú, práve naopak.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 10 ľudí s prevahou žien.

Bez tohto sa nezaobídeme

Spoločná káva aspoň raz denne.

Aká je práca na Úseku Firemnej komunikácie?

Lupa

Aký kolega sa k nám hodí?

Človek, ktorého baví práca s ľuďmi, chce sa zapájať do života v Lidli a neustále hľadať nové spôsoby na efektívne budovanie vzťahov tak dovnútra, ako aj navonok.
Kniha

Čo sa u nás človek naučí?

Okrem iného aj to, že slovné spojenie „nedá sa“ v Lidli nemá miesto a všetko sa dá, keď sa chce. Spoločne nájdeme odpoveď na každú otázku.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.