Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie Uložené

Spoznaj systém benefitov v Lidli

benefity new

Benefity, ktoré potešia naozaj každého!

Každoročne pre našich zamestnancov a zamestnankyne vylepšujeme systém našich benefitov. Pravidelne sa kolegov pýtame na ich názor a na základe ich odpovedí prichádzame s novými výhodami, ktoré robia ich životy krajšími. Po vypočutí návrhov kolegov sme zaviedli benefitný systém, z ktorého si zamestnanec vyberá sám benefity, o ktoré má záujem, ale takisto máme pre zamestnancov pripravené darčeky, ktoré im spríjemnia prácu u nás. 

Aké benefity ponúka náš Lidl benefitný portál?

Darček

Zamestnanci si môžu vybrať z týchto kategórií

Vieš, čo je na našom benefitnom systéme najlepšie? Že si môžeš sám vybrať, ktoré benefity chceš získať. Každý náš zamestnanec a zamestnankyňa dostane určitý počet bodov, za ktoré si vyberie z ponuky benefitov, čo len chce.
Športy

ZDRAVIE

Pre všetkých, ktorí majú radi šport je tu karta Multisport, príspevok na šport či možnosť zaplatenia štartovného na rôzne športové aktivity.
Dieťa

RODINA

Zo systému benefitov si naši zamestnanci môžu vybrať  praktický balíček pre dieťatko či školskú výbavu pre školáka.
Spotrebiteľ

VÝHODNÝ NÁKUP

Radosť určite urobí aj darčeková karta, s ktorou si každý môže urobiť radosť v niektorej z našich predajní.
Klapka

KULTÚRA

Lístky na koncert, do kina či divadla? Nech sa páči!
Nákupná taška

LIDL MERCH

Tieto originálne kúsky v obchode nie sú. Tie máme len v našich benefitoch.

V Lidli dostávajú naši/e zamestnanci a zamestnankyne aj viaceré výhody nad rámec Zákonníka práce. Patrí sem napríklad dovolenka nad rámec zákona pre zamestnancov/zamestnankyne do 33 rokov do 25 dní ročne, doplnkové penzijné pripoistenie vo výške 200 eur ročne po odpracovaní jedného roka v skupine Schwarz, stravné v hodnote 5,10 eur/deň vyplácané buď ku mzde alebo na gastrokartu či firemné podujatia na všetkých úrovniach vrátane predajní. Navyše, keď naši zamestnanci a zamestnankyne oslávia jubileum, dostanú od nás darček v podobe kytice alebo praliniek. Pri 10 ročných jubileách každý zamestnanec a zamestnankyňa obdrží aj strieborný odznak, diplom a prémiu.

Aké ponúkame benefity mimo systém?

Darček

Darček k narodeninám

Balíček plný dobrôt, ktorý poteší každého zamestnanca či zamestnankyňu v deň jeho narodenín.
fruits-bag

Vitamínový balíček

Vitamínová bomba, ktorá je určená na podporu imunity v jesennom období.
Darček

Vianočné prekvapenie

Dobroty z našej prémiovej Deluxe edície si iste nájdu svoje miesto na každom vianočnom stole a potešia všetky chuťové poháriky.
Certifikát

Jubileá

Zamestnanci, ktorí v Lidli oslávia jubileum, dostanú od nás darček, diplom a večeru s nadriadeným. Pri 10 ročných jubileách a vyššie, každý zamestnanec obdrží aj odznak a prémiu.
Mince

Penzijné pripoistenie 200 eur

Nárok na neho majú zamestnanci, ktorí majú odpracovaný 1 rok v skupine Schwarz.
Types of bread

Stravné lístky v hodnote 5,10 €

Podľa Zákonníka práce má nárok na poskytnutie stravy každý zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako 4 hodiny.
Dovolenka

Sabbatical

Jedná sa o neplatené voľno v maximálnej dĺžke 3 mesiace. Nárok na čerpanie majú všetci zamestnanci, ktorí majú odpracovaných 5 rokov v spoločnosti. Po 5 rokoch od ukončenia prvého Sabbaticalu môžeš čerpať ďalší.
Slnko

Príspevok na rekreáciu

Nárok naň majú všetci zamestnanci pracujúci v spoločnosti 24 mesiacov.

Na zdraví nám záleží

Športy

Podpora zdravia a zdravého životného štýlu

Tomu sa v Lidli venujeme systematicky už niekoľko rokov. V rámci programu Na zdraví nám záleží pripravujeme viacero zaujímavých aktivít.
Športová obuv

Športové podujatia organizované Lidlom

Počas roka organizujeme niekoľko športových turnajov, na ktorých sa naši zamestnanci môžu zúčastniť a posilniť tak športového i tímového ducha.
Telefón

Asistenčný portál pre zamestnancov (EAP Portál)

je služba hradená zamestnávateľom, ktorej cieľom je pomáhať zamestnancom, či už v otázkach finančných, duševných alebo právnych. Program je anonymný a zamestnanci alebo ich rodinní príslušníci žijúci v spoločnej domácnosti (manžel/manželka, druh/družka, rodič, súrodenec, dieťa do 25 rokov) sú povinní nahlásiť len príslušnosť k Lidl. Služba je dostupná 24/7 na telefonickej linke alebo online.

Sme jeden tím

To sa prejaví aj na našich spoločných podujatiach, ktoré organizujeme dvakrát za rok. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí majú záujem stráviť príjemné chvíle so svojimi kolegami. Snáď všetkým sú dobre známe letné grilovačky, kde sa stretne celý tím predajne či vianočné večierky, počas ktorých sa zabavíme naozaj naplno.  

Zľavy u partnerov 

Naši zamestnanci si môžu uplatniť rôzne zľavy u mnohých našich obchodných partnerov a urobiť tak radosť sebe či svojim blízkym. 

Chceš získať všetky tieto výhody?

Ak sa ti páčia výhody, ktoré ponúkame našim zamestnancom, radi nimi potešíme aj teba.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.