Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Kariérny rast je naša šálka kávy

HERO_RaV

 

Rozvoj a vzdelávanie je dôležitá súčasť našej firemnej kultúry, aby sme sa ako jednotlivci, ale aj spoločnosť, posúvali neustále vpred. Aj preto ponúkame rôzne vzdelávacie a rozvojové aktivity, ktoré sú prispôsobené aktuálnym potrebám našich kolegov a kolegýň.

Kariérny rast je naša šálka kávy.

Dáme ti príležitosť rásť a plniť si svoje sny. Voľné pracovné pozície obsadzujeme prioritne z našich interných zdrojov. Je to súčasť našej kultúry. Ostatné je na tebe. Využi príležitosť, ktorá ti môže zmeniť život.

zamestnanci si prezeraju dokumenty

Makaj na sebe

Tvoj úspech závisí len od teba.

Dosiahni svoje ciele

Ukáž sebe aj nám, čo v tebe je.

2:1_MP+Trainee MP

Samého ťa v tom nenecháme

Začiatky nemusia byť vždy ťažké. U nás ťa pripravíme na nové úlohy metódou „učenie praxou“ a budeš mať neustálu podporu patróna a trénera. Máme prepracovaný systém zapracovania pre každú pracovnú pozíciu, kde stráviš čas s rôznymi oddeleniami a naučíš sa, ako to u nás funguje. Súčasťou zapracovania pre administratívnych zamestnancov je aj čas strávený v predajni a v logistickom centre.

2:1_Admin_spolocna

Vzdelávanie šité na mieru

Každý z nás je iný a výnimočný aj vďaka získaným vedomostiam, skúsenostiam či zručnostiam. Sú oblasti, v ktorých prirodzene excelujeme a na druhej strane sú také, v ktorých sa potrebujeme zdokonaliť. A práve diskusia aj o našich silných stránkach a rozvojových oblastiach je súčasťou hodnotiaceho rozhovoru v rámci ročného hodnotenia Talent Management. Ich spoločné zhodnotenie medzi zamestnancom a nadriadeným tvorí neodmysliteľný základ pre definovanie rozvojového plánu a výber jednotlivých rozvojových aktivít.

Aké rozvojové aktivity ponúkame?

V závislosti od pracovnej pozície môže byť rozvojovou aktivitou nová úloha, projekt, pravidelná spätná väzba, Mentoring, Koučing, interné aj externé školenia, rozvojové programy, jazykové vzdelávanie a mnohé iné. Netreba zabudnúť ani na medzinárodnú Job Rotation, vďaka ktorej môžu kolegovia nabrať skúsenosti aj z inej Lidl krajiny.

Chceš na sebe pracovať a kariérne rásť?

Veľa kariérnych príbehov našich zamestnancov a zamestnankýň začínalo hlavne veľkou chuťou a ochotou učiť sa a vďaka tomu sa dostali na rôzne vytúžené manažérske pozície. Staň sa aj ty našim ďalším úspešným kariérnym príbehom.

Zobraziť voľné pracovné pozície