Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

ÚSEK IT

zamestnanec IT

Vďaka nám funguje všetko tak, ako má.

Úsek IT nesie zodpovednosť za chod, údržbu a rozvoj IT infraštruktúry spoločnosti Lidl. Priamo podporuje všetky predajne, logistické centrá a centrálu. Pomáha s hardvérovými a softvérovými nástrojmi pre čo najvyššiu efektivitu práce v Lidli. Oddelenie IT Support zastrešuje prvý kontakt užívateľa s IT, telefonickú podporu a podporu priamo na mieste, prijíma incidenty a požiadavky užívateľov, klasifikuje ich, určuje im priority a potom ich rieši. Zabezpečuje tiež IT pre naše pracoviská. Oddelenie Business Solutions rieši prevádzku našej infraštruktúry – systémy pokladní, terminálov, skladov centrály a ich vzájomné prepojenie. Oddelenie IT Infrastructure Management zabezpečuje a uvádza do prevádzky hardvérovú infraštruktúru v novovybudovaných pracoviskách a zastrešuje jej administratívu, monitoring a optimalizáciu. Oddelenie IT Office zastrešuje celú IT administratívu, objednávky hardvéru ako aj softvéru pre ostatne IT oddelenia, neoddeliteľnou súčasťou je aj IT Komunikácia a Marketing, vďaka, ktorému je IT vnímane ako plnohodnotný biznis partner. Samostatnú časť tvorí aj dnes veľmi rozšírená téma – informačná bezpečnosť.

Zažil si už výsledky našej práce v praxi? Ak si našim zákazníkom/zákazníčkou možno si si všimol, že si zaplatil rýchlosťou blesku.

 

Zaujímavé fakty o nás

Sme veľký tím s mužskou prevahou, ale máme aj kolegyne, za ktoré sme veľmi vďační. Spoločne vždy vyriešime každý IT problém. Sme veľmi priateľský, každé ráno začíname pitím kvalitného sypaného čaju.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 25 a z toho 5 žien.

Vzťahy sú základ

Sme dobre naladení každý deň.

Aká je práca na Úseku IT?

Lupa

Aký kolega sa k nám hodí?

Ochotný, flexibilný a trpezlivý človek, s ktorým vyriešime každý IT problém. Zároveň musí mať chuť do jedla, aby zapadol do kolektívu. 😊
Kniha

Čo sa u nás človek naučí?

Naučí sa pracovať trpezlivo a vytrvalo pri riešení rôznorodých IT výziev.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.