Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
zamestnanec IT

Staň sa súčasťou nášho tímu

Vďaka nám funguje všetko tak, ako má.

 

Úsek IT nesie zodpovednosť za chod, údržbu a rozvoj IT infraštruktúry spoločnosti Lidl. Priamo podporuje všetky predajne, logistické centrá a centrálu. Pomáha s hardvérovými a softvérovými nástrojmi pre čo najvyššiu efektivitu práce v Lidli. Oddelenie IT Support zastrešuje prvý kontakt užívateľa s IT, telefonickú podporu a podporu priamo na mieste, prijíma incidenty a požiadavky užívateľov, klasifikuje ich, určuje im priority a potom ich rieši. Zabezpečuje tiež IT pre naše pracoviská. Oddelenie Business Solutions rieši prevádzku našej infraštruktúry – systémy pokladní, terminálov, skladov centrály a ich vzájomné prepojenie. Oddelenie IT Infrastructure Management zabezpečuje a uvádza do prevádzky hardvérovú infraštruktúru v novovybudovaných pracoviskách a zastrešuje jej administratívu, monitoring a optimalizáciu.

Zažil si už výsledky našej práce v praxi? Ak si našim zákazníkom možno si si všimol, že si zaplatil rýchlosťou blesku. Ak máš záujem, pozri si profil vedúceho rezortu IT, Miroslava Jašša na Linkedine, ktorý pravidelne pridáva články či príspevky k rôznym trendom v oblasti IT.

 

zamestnanci sa spolu rozpravaju

Aký kolega sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí ochotný, flexibilný a trpezlivý človek, ktorý sa vie popasovať s hocijakými IT výzvami. Zároveň musí mať chuť do jedla, aby zapadol do kolektívu :).

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí byť trpezlivý a vytrvalý pri riešení rôznych IT výziev.

Zaujímavé fakty o nás

Sme pomerne veľký tím s mužskou prevahou, ale máme aj kolegyne, za ktoré sme veľmi vďační. Náš tím je veľmi priateľský, každé ráno začíname pitím kvalitného sypaného čaju, radi sa však stretávame aj mimo práce.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne 25 a z toho 5 žien.

Vzťahy sú základ

Dobre naladení sme každý deň.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9