Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Kariéra na centrále spoločnosti

Porada tímu v zasadačke.

Spolu s tebou chceme naďalej budovať úspešnú spoločnosť.

 

Ako zamestnanec/zamestnankyňa centrály Lidl máš možnosť nazrieť do zákulisia riadenia siete predajní a logistických skladov spoločnosti Lidl. Desiatky našich kolegov/kolegýň na centrále zabezpečujú, aby naši zákazníci/zákazníčky dostali služby a tovar najvyššej kvality za najlepšiu cenu, aby mohol Lidl ďalej rásť a aby sa naši zamestnanci/zamestnankyne cítili pri práci bezpečne a príjemne.

Máš skvelé nápady ako optimalizovať procesy v našich pobočkách alebo distribučných centrách? Chceš vyjednávať ceny a získavať ten najkvalitnejší sortiment za najlepšie ceny do našich predajní? Dokážeš vymyslieť chytľavú marketingovú kampaň? Alebo máš talent, vďaka ktorému sa budú zamestnanci/zamestnankyne Lidlu šťastnejší/šťastnejšie a efektívnejší/efektívnejšie?

Nech už sú tvoje ambície akékoľvek, tvoja kariéra na centrále bude plná výziev, ktoré ťa posunú na tú najvyššiu úroveň.

Pozri si naše aktuálne pracovné ponuky v centrále

Vyber si pozíciu, ktorá sa k tebe najviac hodí.

Zisti viac

Výhody práce na centrále

Svojich kolegov/kolegyne na centrále si vážime a ich prácu oceňujeme nielen zaujímavým platom, ale aj mnohými benefitmi. Aktívne pracujeme na ich zdraví, kariérnom vzdelávaní, spokojnom rodinnom zázemí a sociálnom zabezpečení. Pretože šťastní/é, hrdí/é a zdraví/é zamestnanci/zamestnankyne sú základom úspechu spoločnosti Lidl.

Aká je práca na centrále?

Tím

Tímová práca je základ

Úlohy riešime odborne, kreatívne a spolu. Kolegovia/kolegyne na centrále pri sebe stoja, pomáhajú si odbornými radami a spoluprácou. V Lidli si tykáme a sme jedna veľká rodina.
Záväzok

Nuda? Nehrozí!

Práca na centrále Lidl je každý deň a každú minútu iná. Sme dynamický kolektív, v ktorom môže každý prísť s návrhom ako robiť veci lepšie. Nie sme zatvorení každý vo svojej kancelárii – veríme, že viac hláv má viac dobrých nápadov.
Tímová práca

Vzájomný rešpekt

Lidl tvoria ľudia. Na centrále je každý odborník/odborníčka na svoju oblasť a preto ku sebe navzájom pristupujeme s rešpektom a s úctou. No nie sme naškrobení/é byrokrati/byrokratky – smiech a priateľské rozhovory sú súčasťou našej práce.

Prečo pracovať pre Lidl?

Lidl je zodpovedná značka, ktorej záleží na kvalitnom životnom aj pracovnom prostredí. Sme viacnásobný držiteľ ocenenia Top Employer na Slovensku i v Európe, ktoré udeľuje nezávislý medzinárodný inštitút CRF, pretože nám záleží na spokojnosti našich kolegov a kolegýň. V rámci tohto ocenenia sme prešli podrobným HR auditom v oblasti rozvoja zamestnancov/zamestnankýň, príležitosti na budovanie kariéry, benefitov a firemnej kultúry. Ponúkame zaujímavé pracovné pozície a preto nás ocenili aj naši zamestnanci/zamestnankyne či verejnosť, ktorí hlasovali v ankete Najzamestnávateľ, v rámci ktorej sme sa stali Najzamestnávateľom v oblasti obchod a služby.

 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.

Chceš nájsť pre seba tú správnu príležitosť?

Pozri si ponuku otvorených pozícií a buď aj ty tvorca nášho úspešného príbehu.

Objav svoje možnosti s Lidl