Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Staň sa súčasťou tímu Lidl Insiders

Vyhľadať pozíciu
Stážistka

Bez praxe nie sú koláče. Preto nestrácaj čas a naštartuj svoju kariéru už počas štúdia.

 

U nás nemusíš myslieť na kompromisy, či je pre teba dôležitejšie dobre si zarobiť alebo získať relevantné skúsenosti už počas vysokoškolského štúdia. Chceme ti dať príležitosť a možnosti získať potrebnú prax a nahliadnuť priamo do našej Lidl kuchyne. Máš možnosť začať svoju kariéru v spoločnosti, ktorá ti dá priestor rásť, ktorá ťa podporí vo vzdelávaní a ktorá bude s tebou počítať aj do budúcna. Staň sa súčasťou rodiny Lidl Insiders!

Prvý krok býva najdôležitejší, vyber sa tým správnym smerom.

Lidl Insiders

Osoba pod lupou

Pre koho je Lidl Insiders určený?

Program Lidl Insiders je určený pre študentov 2. – 4. ročníka dennej formy VŠ, ktorí majú menej ako 26 rokov, ovládajú nemecký alebo anglický jazyk, ktorý je potrebný na niektorých pozíciách a môžu odpracovať 20 hodín týždenne. Ak máš chuť učiť sa nové veci, potom je náš program presne pre teba!
Zoznam

Ako bude tvoja platená stáž prebiehať?

V Lidli budeš pracovať na relevantných úlohách v rámci daného oddelenia. Ako Lidl Insider budeš mať možnosť jazykového vzdelávania 1 hodinu týždenne. Samozrejmosťou bude aj vzdelávací program, v rámci ktorého sa zúčastníš praktických školení na rôzne témy, ktoré ti môžu v práci, v škole a celkovo v tvojej ďalšej kariére. Staneš sa dôležitou súčasťou nášho príbehu.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na dlhodobú a dobre platenú stáž až do ukončenia II. stupňa VŠ štúdia s nástupnou mzdou 7,00 € / hod., flexibilný pracovný čas, benefity v hodnote až 180 eur ročne, jedinečný uvítací balíček plný prekvapení a kopec iných výhod. Postaráme sa aj o tvoj osobný rozvoj, dostaneš kurz nemeckého jazyka a iné školenia. Po ukončení štúdia ti dáme príležitosť pracovať v Lidli na full time.
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.