Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek Predaja na centrále Lidl

zamestnanci pracuju so vzdelavacim systemom

Sme spojka medzi centrálou a predajňou. Vďaka nám sú na predajniach implementované rôzne novinky a naši zákazníci u nás nájdu vždy to, čo potrebujú.

 

Úsek podpory predaja má za úlohu vytvárať a plánovať našimi zákazníkmi obľúbené akcie. Zabezpečuje dostupnosť akčného tovaru pre našich zákazníkov/zákazníčky. Prideľuje tematické akcie a tovar na predajne s cieľom minimalizovať odpisy, zdokonaľuje rozmiestnenie tovaru na predajnej ploche, aby boli naši zákazníci/zákazníčky spokojní s nákupom u nás. Úsek predaja má zas na starosti organizáciu predaja, prípravu a implementáciu rôznych strategických projektov, ktoré zlepšujú chod predajní. Takisto sa starajú aj o odborné zaškolenia našich zamestnancov.

zamestnanci hraju hru

Aký/á kolega/klegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí človek, ktorý má rád predaj a zaujíma ho jeho efektívne fungovanie v praxi, je ochotný sa neustále učiť, odolný voči stresu a rýchlemu tempu v obchode a je priateľský.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí skvelému time manažmentu, získa odborné, projektové, analytické a komunikačné zručnosti.

Zaujímavé fakty o nás

Sme veľmi dynamický a veľmi diverzný tím, máme rovnomerné zastúpenie mužov a žien, pracovne starších aj mladších kolegov a priateľskú atmosféru.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne do 30.

Stále v pohybe

Často navštevujeme naše predajne.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.