Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

ÚSEK PREDAJA

zamestnanci pracuju so vzdelavacim systemom

Sme spojka medzi centrálou a predajňou. Vďaka nám sú na predajniach implementované rôzne novinky a naši zákazníci u nás nájdu vždy to, čo potrebujú.

 

Úsek podpory predaja má za úlohu vytvárať a plánovať našimi zákazníkmi obľúbené akcie. Zabezpečuje dostupnosť akčného tovaru pre našich zákazníkov. Prideľuje tematické akcie a tovar na predajne s cieľom minimalizovať odpisy, zdokonaľuje rozmiestnenie tovaru na predajnej ploche, aby boli naši zákazníci spokojní s nákupom u nás. Úsek predaja má zas na starosti organizáciu predaja, prípravu a implementáciu rôznych strategických projektov, ktoré zlepšujú chod predajní. Takisto sa starajú aj o odborné zaškolenia našich zamestnancov.

Zaujímavé fakty o nás

Sme veľmi dynamický a diverzný tím s rovnomerným zastúpením mužov a žien, pracovne starších aj mladších kolegov, medzi ktorými panuje priateľská atmosféra.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Približne do 30.

Stále v pohybe

Často navštevujeme naše predajne.

Aká je práca na Úseku predaja?

Lupa

Aký kolega sa k nám hodí?

Človek, ktorý má rád predaj a zaujíma ho jeho efektívne fungovanie v praxi. Je ochotný neustále sa učiť, dokáže sa prispôsobiť rýchlemu tempu v obchode a nechýba mu priateľský prístup.
Kniha

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí skvelému time manažmentu a získa odborné, projektové, analytické aj komunikačné zručnosti.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Zobraziť voľné pracovné miesta

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.