Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Práca v Lidli

Najzamestnávateľ 2023 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2024 Slovakia a Europe

Aká je podľa teba práca v Lidli?

Myslíme si, že je dôležité, aby si vedel/a, ako vyzerá práca v Lidli. Spoznaj našu kultúru, vzťahy a dynamiku. Iba tak sa môžeš správne rozhodnúť či budeme pre teba správnou voľbou.

Lidl je dynamická firma, ktorá ti bude vyhovovať, ak sa nechceš nudiť. Čas v práci ti bude plynúť šialene rýchlo a o chvíľu už budeš oddychovať doma. Síce sme diskont, ale zďaleka nechceme, aby nás brali za diskontného zamestnávateľa. Firma ti dá priestor na osobný a kariérny rast, svoju budúcnosť máš u nás vo vlastných rukách. Neustále sa snažíme byť jednotka v platoch v rámci maloobchodu a nezabúdame ani na atraktívne benefity, ktoré ti spríjemnia prácu. Vieme, že práca u nás je niekedy náročná, ale poskytujeme za ňu adekvátnu mzdu. To najdôležitejšie je, že sme jeden tím, ktorý buduje úspešnú spoločnosť. Všetci si tykáme, máme neformálnu kultúru a priateľské vzťahy, vďaka ktorým bude pre teba aj ten ťažší deň gombička.

Ak si myslíš, že budeme pre seba navzájom tou správnou voľbou, radi ťa u nás privítame.

Čo o nás hovoria naši zamestnanci?

„Na Lidli mám najradšej stabilitu.

Tým, že som matka 3-ročného syna je pre mňa istota zamestnania, rovnako ako pre každú matku, veľmi dôležitá.“

Ildikó Gaálová, asistentka manažéra predajne

testimonial Ildiko

„Práca v Lidli je flexibilná a aj adekvátne ohodnotená.

Hoci je niekedy práca ťažká, dá sa to zvládnuť najmä vďaka kolektívu a pomoci nadriadených.“

Jozef Bennár, skladník v LC Sereď

Hero_VZV

„Hoci je práca náročná, viem, že Lidl nás dokáže podržať.

Dáva nám podporu nie len jednotlivcom, ale aj celému tímu. Pracovná náročnosť je vykompenzovaná dobrým ohodnotením, čo si cením.“

Martin Bukatovič, junior konzultant oddelenia BOZP

HERO_BOZP

Prečo pracovať pre Lidl?

  • 6000 + zamestnancov na Slovensku
  • 40 % žien zamestnaných v Lidli pôsobí na manažérskych pozíciách
  • 8 milión eur o toľko sme navýšili mzdy v Lidli od začiatku roka 2022
  • 24.000+ hodín absolvovali naši zamestnanci na školeniach v rámci vzdelávacích programov na mieru

Ponúkame stabilnú prácu aj v neistých časoch

Lidl nie je len zamestnanie. Sme pevnou súčasťou života na Slovensku, ale predovšetkým života ľudí, ktorí u nás pracujú. Nielen v časoch dobrých, ale aj počas pandémie, nepokojov či enormne rastúcej inflácie. Odvetvie obchodu a služieb poskytuje aj v tomto období istotu, stabilitu a adekvátnu odmenu za vykonanú prácu.

Stabilita je jedna z našich kľúčových hodnôt a momentálne je dôležitá ako nikdy predtým. Lidl je však stále stabilným zamestnávateľom, na ktorého sa môžu súčasní aj potenciálni zamestnanci spoľahnúť.

V Lidli sa snažíme byť čo najviac otvorení a úprimní, preto chceme, aby taká bola aj naša kampaň. Neúčinkujú v nej preto anonymné tváre z reklamných agentúr, ale priamo my – zamestnanci a zamestnankyne, ľudia z predajní, logistických centier či centrály Lidla.

Pozri si video, v rámci ktorého sme pre teba zachytili, aké je to pracovať v Lidli, na rôznych pracovných pozíciách a v rámci celého Slovenska.

Stabilita_1

Na tejto ferrate je naša zamestnankyňa Lenka, ktorá v Lidli pracuje už viac ako 12 rokov. Pracuje ako vedúcej predaja pod logistickým centrom Sereď. „To, že som v Lidli už takú dobu je nielen dôkazom stability, ale aj toho, ako zamestnávateľ svojich zamestnancov rozvíja,“ hovorí.

Ako vidno, vo svojom voľnom čase rada chodí liezť do prírody na ferraty, zaistené cesty, ale takisto aj na umelé steny. Na práci ju najviac teší to, že aj spočiatku nedosiahnuteľné a nereálne veci vie postupnými krokmi so svojimi kolegami pretaviť do reality.

Stabilny zamestnavatel_2

Sú sestry, sú dvojičky a ešte k tomu aj obe pracujú v Lidli. Čo ich k nám priviedlo? „Pre Lidl pracujem už viac ako 5 rokov. Na práci sa mi páči najmä pestrá pracovná doba. Určite pomáha aj to, že sme aj dobrý kolektív a vždy sa teším na stretnutia v našom tíme,“ hovorí Simona, ktorá pracuje ako predavačka-pokladníčka v predajni v Prešove. Jej sestra Ivona však bola u nás prvá. Teraz pracuje ako zástupkyňa manažéra predajne: „Pracujem v Lidli už viac ako 11 rokov a páči sa mi najmä to, že sa človek posúva stále ďalej. Ja som začala na pozícii predavačka-pokladníčka, postupne som sa dostala na pozíciu zástupkyne manažéra predajne. Teraz pracujem pod skvelou vedúcou a neviem si to vynachváliť. Sme veľmi dobrý kolektív a svoju prácu by som určite nemenila.“ Voľný čas našich kolegýň a kolegov je pre nás veľmi dôležitý a vieme, že čas rodinou je neoceniteľný.

Stabilny zamestnavatel_3

Tomáš Bezák, ktorého mnohí poznáte ako vedúceho úseku komunikácie v Lidli, u nás pracuje už vyše 9 rokov. Na svojej práci má najradšej to, že každý deň je iný ako ten predošlý. Za ten čas si získal viaceré skúsenosti, ktoré potvrdili, že Lidl je férový zamestnávateľ. Fotenia sa zúčastnil spolu so svojimi dcérkami.

Buď aj ty súčasťou našej rodiny Lidl a nájdi tak zamestnávateľa, o ktorého sa môžeš oprieť.

Pozri si voľné pracovné príležitosti

Spoznaj nás ako stabilného zamestnávateľa.

Nájdi si stabilnú pozíciu
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.

Chceme ťa spoznať

05

Kde sa môžeme stretnúť?

Či už chceš byť tvárou našej spoločnosti na predajni, podieľať sa na plynulom chode logistického centra alebo chceš rozvíjať svoje nápady na centrále, radi ťa spoznáme na niektorom kariérnom podujatí.