Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Práca v Lidli

Top zamestnávateľ 2020 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2021

Aká je podľa teba práca v Lidli?

 

Myslíme si, že je dôležité, aby si vedel/a, ako vyzerá práca v Lidli. Spoznaj našu kultúru, vzťahy a dynamiku. Iba tak sa môžeš správne rozhodnúť či budeme pre teba správnou voľbou.

Lidl je dynamická firma, ktorá ti bude vyhovovať, ak sa nechceš nudiť. Čas v práci ti bude plynúť šialene rýchlo a o chvíľu už budeš oddychovať doma. Síce sme diskont, ale zďaleka nechceme, aby nás brali za diskontného zamestnávateľa. Firma ti dá priestor na osobný a kariérny rast, svoju budúcnosť máš u nás vo vlastných rukách. Neustále sa snažíme byť jednotka v platoch v rámci maloobchodu a nezabúdame ani na atraktívne benefity, ktoré ti spríjemnia prácu. Vieme, že práca u nás je niekedy náročná, ale poskytujeme za ňu adekvátnu mzdu. To najdôležitejšie je, že sme jeden tím, ktorý buduje úspešnú spoločnosť. Všetci si tykáme, máme neformálnu kultúru a priateľské vzťahy, vďaka ktorým bude pre teba aj ten ťažší deň gombička.

Ak si myslíš, že budeme pre seba navzájom tou správnou voľbou, radi ťa u nás privítame.

platova_jednotka_Lucka

Energická Lucka pracuje v Logistickom centre Lidl v Seredi rok a pol. Začínala ako kompletárka, až sa prepracovala na pozíciu vodičky vysokozdvižného vozíka, s ktorou je spokojná. V kampani ukázala svoju bežnú prácu a spoločnosť jej robili aj tímoví kolegovia. A najväčšiu radosť z jej účinkovania v kampani majú jej dve deti.

platova_jednotka_ildiko

Umievavá Ildikó nastúpila do Lidl v roku 2021. Začínala ako predavačka/pokladníčka a teraz už pracuje na pozícii asistentka manažéra predajne v Moste pri Bratislave. „Na Lidli mám najradšej istotu a stabilitu,“ hovorí aj z pozície matky trojročného syna.

platova_jednotka_jožko

Sympatický Jozef pracuje v Lidli už krásnych 17 rokov. V súčasnosti je projektovým manažérom na oddelení výstavby. „Myslím si, že moja práca je náročná a vyžaduje si veľa času, skúsenosti a odbornosti. Určite však cítim podporu zo strany zamestnávateľa vo všetkých smeroch,“ opisuje.

 

Pozri si, ako výroba kampane prebiehala a objav zákutia našej predajne, logistického centra aj administratívnej časti.

Zisti viac

zamestnanci hraju hru
zamestnanci s ocami z ovocia
zamestnanci sa spolu rozpravaju

Rovnováha je dôležitá

Sme si vedomí, že naši/e zamestnanci/zamestnankyne môžu prosperovať iba vtedy, ak si udržia zdravú rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Pposkytujeme im také pracovné podmienky, ktoré sú pre nich motivujúce. Zamestnancom/zamestnankyniam zaznamenávame každú ich odpracovanú minútu a nadčasy preplácame alebo kompenzujeme a plný pracovný úväzok na našich predajniach a skladoch tvorí 38,75 hodiny týždenne.

Skvelý tím je základ

„Ľudia tvoria Lidl“ a už je nás viac ako 5000. Na to, aby sme boli stále v obraze a navzájom aj v kontakte nám slúži náš Intranet i interná aplikácia. Stretávame sa však aj osobne. Či už v rámci večierkov, teambuildingov alebo rôznych zapracovaniach a projektoch. Jedno je však isté, sme tím skvelých kolegov a kolegýň a radi k nám príjmeme ďalšieho/ďalšiu do partie.

Vždy nájdeme spoločnú reč

Pre každého zamestnanca/zamestnankyňu je dôležité mať v práci niekoho, kto mu/jej podá pomocnú ruku, keď ju bude potrebovať. Dôverník/dôverníčka je komunikačný partner/partnerka pre našich zamestnancov/zamestnankyne pri všetkých problémoch a starostiach, o ktorých nechcú hovoriť so svojím nadriadeným/nadriadenou. Pomôže zorientovať sa v pracovnoprávnych záležitostiach aj s riešením problémov. Na dôvernosť rozhovoru sa môže každý na 100 % spoľahnúť. V roku 2019 pribudol k dôverníkom/dôverníčkam aj psychológ/psychologička na telefóne, ktorý je dostupný pre všetkých zamestnancov a zamestnankyne.

CSR zamestnanci ako CSR pilier spolocnosti Lidl

Spoločenská zodpovednosť ako súčasť nášho života

Starostlivosť o zamestnancov a zamestnankyne patrí medzi hlavné piliere našej spoločenskej zodpovednosti. Zároveň sa spoločenská zodpovednosť stáva bežnou súčasťou pracovného i bežného života našich zamestnancov a zamestnankýň. Vždy sa veľmi tešia, keď sa môžu zapojiť do sadenia stromčekov v Tatrách, do dobrovoľníctva, darovania krvi či pomoci rôznym organizáciám. Veľmi obľúbené sú u nás aj prednášky či workshopy na rôzne CSR témy. Myslieť spoločensky zodpovedne sa však snažíme každý jeden deň pri všetkých našich úlohách a zamestnancom a zamestnankyniam dávame priestor, aby aj oni/ony sami navrhovali zlepšenia, ktoré nám pomôžu byť ešte viac zodpovední.

Spoznaj svoje možnosti

Cítiš sa doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom/členkou kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.