Správna voľba
Vyhľadať Prihlásenie Uložené

Naštartuj svoju kariéru s Lidl Trainee programom

Prihlásiť sa teraz
trainee RM

Naštartuj kariéru tam, kde máš príležitosť rásť.

 

Rozmýšľaš nad tým, aké sú tvoje možnosti práce, keď skončíš školu? Máme pre teba niekoľko zaujímavých príležitostí a možností. Naštartuj kariéru v niektorom z našich Trainee programov alebo využi možnosti v niektorej z našich predajní, v logistickom centre alebo na centrále spoločnosti.

Lidl Trainee program je skvelou príležitosťou (nielen) pre čerstvých absolventov, ktorí majú pozitívny vzťah k obchodu a odhodlanie stať sa už v mladom veku špičkovými manažérmi. Vďaka nášmu Trainee programu je to možné! Počas 12 - 14-mesačného programu ťa postupne zaškolíme na vybranú pozíciu a naši skúsení manažéri ti odovzdajú svoje know-how. Po úspešnom ukončení sa staneš plnohodnotným manažérom.

Máme pre teba veľa zaujímavých možností, ty si už len vyber svoju správnu voľbu.

Trainee manažér predajne (m/ž)

Osoba pod lupou

Pre koho je program Trainee manažér predajne určený?

Tento Trainee program je určený pre absolventov SŠ/VŠ, ktorí ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel/a predstaviť, že ty budeš za necelý rok viesť jednu z našich predajní. Potom budeš mať na starosti, aby sme mali spokojných a motivovaných zamestnancov, aby naši zákazníci nachádzali u nás potrebný tovar v TOP kvalite a aby sa cítili príjemne a odchádzali spokojní.
Zoznam

Ako bude trainee program prebiehať?

Vďaka 12-mesačnému Trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu manažér predajne. Získaš informácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne, vyskúšaš si rôzne pozície a absolvuješ aj shadowing manažéra predajne či regionálneho manažéra. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva manažér predajne a budeš riadiť svoju vlastnú predajňu.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.500 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie na manažérsku pozíciu. Vďaka týmto výhodám môžeš odštartovať svoju kariéru hneď po absolvovaní strednej alebo vysokej školy. Výhodou tohto programu je, že trainees hľadáme v rámci celého Slovenska.

Trainee regionálny manažér (m/ž)

Osoba pod lupou

Pre koho je program Trainee regionálny manažér určený?

Tento Trainee program je určený pre absolventov a absolventky vysokej školy, ktorí ukončia alebo ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel predstaviť, že ty budeš mať na starosti niekoľko našich predajní.
Zoznam

Ako bude Trainee program prebiehať?

Vďaka tomuto Trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu regionálny manažér. Získaš informácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva regionálny manažér a budeš riadiť 3-5 našich predajní.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.800 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie na manažérsku pozíciu a mnoho ďalších výhod.

Trainee Tímlíder zamestnancov v logistickom centre (m/ž)

Osoba pod lupou

Pre koho je tento Trainee program určený?

Tento Trainee program je určený absolventom SŠ/VŠ, ktorí ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby si mal vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti.
Zoznam

Ako bude Trainee program prebiehať?

Počas 12-tich mesiacov prejdeš komplexným zaškolením. Celkovo absolvuješ štyri fázy zapracovania a získaš dôležité informácie o fungovaní nielen logistických centier, ale aj predajní a centrály. Po úspešnom zapracovaní a ukončení programu sa staneš zmenovým vedúcim a budeš tak niesť zodpovednosť za správny chod logistického centra a približne 20 až 30 zamestnancov.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.500 eur a benefity v celkovej hodnote až 450 eur ročne. Ponúkame ti široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš svoju správnu voľbu, zaškolenie krok po kroku a kariérny rozvoj a rast. Vďaka týmto, ale aj mnohým ďalším výhodám môžeš odštartovať svoju kariéru hneď po ukončení strednej či vysokej školy. Výhodou tiež je, že túto pozíciu obsadzujeme vo všetkých troch logistických centrách v rámci celého Slovenska.

Lidl Trainee program môžu okrem čerstvých absolventov využiť aj tí, ktorí chcú zmeniť svoju kariéru alebo sa stať manažérmi bez skúseností v maloobchode. Pre kandidátov starších ako 26 rokov je určená pozícia Trainee Manažér predajne - reštartuj svoju kariéru (m/ž).

Samozrejme, vybrať si môžeš aj z ostatných pozícií v oblasti predaja alebo rôznych pozícií v rámci našich logistických centier či centrály spoločnosti. Zisti viac a vyber si prácu presne pre teba. Veríme, že pri veľkosti a rôznorodosti našej spoločnosti si u nás môže vybrať každý tú svoju správnu voľbu.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.