Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu

Spoznaj kariéru v Lidl

Top zamestnávateľ 2019 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2020
Najzamestnávateľ banner

Momentálne máme pre teba viacero noviniek. Aj v týchto časoch neustále vytvárame nové pracovné miesta. Vďaka našej expanzii trháme rekordy v počte našich otvorených pozícií. Prečo je to tak? Aj tento či budúci rok nás čaká expanzia do viacerých miest, pričom každá predajňa si vyžaduje desiatky nových kolegov. Takisto v našom logistickom centre v Seredi rozširujeme tím o 30 nových kolegov. Okrem toho nájdeš v našich ponukách aj novinky - Zástupca/kyňa manažéra predajne či dlhodobú a flexibilnú prácu pre študentov v predajniach a logistických centrách.

Tešíme sa, že môžeme stále ponúkať nové pracovné miesta. Zároveň ťa prosíme o trpezlivosť pri spracovaní tvojej žiadosti o zamestnanie. O prácu u nás je momentálne veľmi veľký záujem. Na jednotlivé pozície nám prichádzajú desiatky životopisov, preto musíme mnohých kandidátov zamietnuť, čo nás veľmi mrzí.

Budeme sa však tešiť na tvoj životopis a veríme, že o chvíľu budeš patriť medzi našich kolegov. 

COVID 19 - Naše opatrenia

Všetko o našich opatreniach spojených s vírusom COVID-19 nájdeš tu.

COVID-19 Info
Covid 19 info banner

Si školák, študent alebo absolvent? Máme pre teba skvelé príležitosti!

Každý deň prinášame našim zákazníkom produkty najvyššej kvality za výborné ceny.

 

Získali sme viacero ocenení, ktoré sú pre nás čerešničkou na torte za to, že prinášame zákazníkom kvalitný a čerstvý sortiment za skvelé ceny. Mnohé ocenenia podčiarkujú aj to, že sme s našimi zákazníkmi v pravidelnom kontakte a komunikujeme transparentne.

Ak si však vyberáš novú prácu, bude ťa predovšetkým zaujímať, aký sme zamestnávateľ. Už po štvrtýkrát sme získali ocenenie TOP Employer Slovensko a TOP Employer Europe, ktoré udeľuje medzinárodný nezávislý inštitút CRF. V roku 2019 sme podpísali Chartu diverzity, kde sa zaväzujeme, že budeme podporovať diverzitu v našej spoločnosti. Z najnovších ocenení sa veľmi tešíme ešte aj z víťaznej pozície Najzamestnávateľa v oblasti obchodu a služieb za rok 2019.

Tieto ocenenia vnímame ako veľký záväzok, aby sme stále napredovali a boli pre našich viac ako 5000 zamestnancov neustále správnou voľbou. Staň sa súčasťou rodiny Lidl. Radi budeme správnou voľbou aj pre tvoju kariéru.

Zamyslel si sa niekedy nad tým, aká je cesta produktu od výrobcu do nákupného košíka?

 

Za každodenné splnenenie tejto misie vďačíme všetkým našim zamestnancom, ktorí zodpovedne vykonávajú svoju prácu a snažia sa ako najlepšie vedia prispieť svojou časťou k zdarnému nákupu našich zákazníkov, a to z rôznych svojich pozícií na centrále spoločnosti, v logistických centrách i na predajniach v rámci celého Slovenska.

manažér predajne s lidl logom
zamestnanci práve pozerajú nové fotky a riešia nový projekt
zamestnanci skladu oddychujú

Lidl ako značka

Lidl je najväčšia sieť diskontných predajní v Európe a člen skupiny Schwarz. Aj na Slovensku patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu a za to vďačíme viac ako 5000 našim zamestnancom, ktorí spojili svoju kariéru s Lidl. S našimi kolegami sa stretávame na 145 predajniach, 3 logistických centrách a centrále našej spoločnosti.

Ako stvorený pre Lidl

Lidl tvorí mladý a dynamický kolektív. Pracujeme a časť dňa žijeme spolu. Tvrdo pracujeme a z chuti sa spolu smejeme. Tykáme si. Každý deň robíme nové veci. Ak hľadáš pokojnú rutinu a celodenné sedenie na jednej stoličke, je nám to ľúto, Lidl asi nebude pre teba.

Život s Lidlom

Lidl je jedna veľká rodina. Máme príjemnú a uvoľnenú pracovnú kultúru – navzájom si tykáme a každý môže prísť s nápadom na zlepšenie. Vážime si nielen prácu našich kolegov, ale aj ich voľný čas, zdravie a rodinný život. Ak hľadáš prácu, v ktorej môžeš rásť, v Lidli ju bezpochyby nájdeš.

Chceš vedieť ako vznikali vizuály k našej novej kariérnej webstránke?

 

Spoznaj Lidl z blízka! Priebeh fotenia vždy sprevádza skvelá nálada, spoznanie sa navzájom a kopec zážitkov, ktoré sme sa rozhodli zhmotniť do tohto videa. Zároveň sme vyspovedali našich zamestnancov, a tak sa môžeš dozvedieť, čo si kúpili za prvú výplatu či máme v práci aj zábavu a ako sa im páči fotenie pre Lidl.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9