Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie

Úsek Organizácie obchodných procesov na centrále Lidl

zena planuje project a vpisuje do canvy

Vďaka nám sú nové technológie implementované rýchlejšie a k zmenám pristupujeme agilnejšie.

 

Podporou vedúcich projektov dosahujeme ako firma rýchlejšie začlenenie nových technológii a procesov do praxe. Štandardizovaním procesov sa úsek organizácie obchodných procesov v Lidli darí byť flexibilnejší a agilnejší pri zvládaní rôznych situácií. Rýchlejšie sa vieme prispôsobiť meniacim sa potrebám našich zákazníkov/zákazníčiek. Venujeme sa procesnému a projektovému riadeniu, manažmentu rizík, správe administratívy logistických centier a Idee manažmentu.

Projekty a procesy máme v malíčku. Výsledky našej práce sa skrývajú v úspešných projektoch a efektívnom fungovaní našej spoločnosti.

zamestnankyna s fixkami

Aký/á kolega/kolegyňa sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí človek s dobrými komunikačnými a moderačnými schopnosťami, ktorý je otvorený zmenám, má inovatívny prístup a nechýba mu zmysel pre humor.

Čo sa u nás človek naučí?

U nás sa človek naučí pozerať na úlohy projektovo, chápať potreby zákazníka. Čaká ho určite rozvoj komunikačných schopností a poznanie v oblasti nových technológií.

Zaujímavé fakty o úseku OOP

Sme malý ale dynamický tím s potenciálom rozširovať sa. U nás vládne priateľská atmosféra, spoločné obedy, teambuildingy aj s rodinnými príslušníkmi ako aj spoločné domáce raňajky.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 5 ľudí.

Bez čoho deň nedáme?

Bez kávy, stretnutí a smiechu.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.