Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
zamestnanec si znaci v casopise

Úsek Komunikácie na centrále Lidl

Vďaka nám sme vždy o krôčik bližšie k lepším zajtrajškom a naši zamestnanci i zákazníci sú o všetkom dokonale informovaní.

 

Úsek komunikácie neustále pracuje na zlepšovaní imidžu a vzťahov s tými najdôležitejšími – s našimi zamestnancami a zákazníkmi. Jeho hlavnou úlohou je informovať verejnosť o našich novinkách, akciách, ale i o našich postojoch k rôznym témam. Takisto udržať našich zamestnancov na všetkých úrovniach v obraze. Na úseku komunikácie nájdeš oddelenie CSR, Oddelenie internej komunikácie a oddelenie Social Media. Zaoberáme sa však aj externou komunikáciou, produktovým PR a Government Affairs. Spoločne vždy nájdeme odpoveď na každú otázku.

Chceš vidieť výsledky našej práce? Pozri si nás na Facebooku alebo na Instagrame. Alebo sa s nami vydaj na cestu k lepšiemu zajtrajšku a prečítaj si viac o našej spoločenskej zodpovednosti na www.spolocenskazodpovednost.sk. Keď sa staneš naším kolegom uvidíš náš časopis Medzi nami a všetky potrebné informácie vždy nájdeš na intranete či v apke. 

zamestnanci práve pozerajú nové fotky a riešia nový projekt

Aký kolega sa k nám hodí?

Ku nám sa určite hodí človek, ktorého baví práca s ľuďmi, chce sa zapájať do života v Lidli a neustále hľadať nové spôsoby na efektívne budovanie vzťahov tak dovnútra, ako aj navonok.

Čo sa u nás človek naučí?

Okrem iného aj to, že slovné spojenie  „nedá sa“ v Lidli nemá miesto a všetko sa dá, keď sa chce. Spoločne nájdeme odpoveď na každú otázku!

Zaujímavé fakty o nás

Sme relatívne malý úsek, takže sa nám darí mať naozaj rodinnú atmosféru. Radi spolu oslavujeme narodeniny či iné sviatky. Drvivú prevahu má u nás nežnejšie pohlavie, ale muži sa nesťažujú, práve naopak.

zaujímavosti o nás

Koľko nás je?

Sme tím do 10 ľudí s prevahou žien.

Bez tohto sa nezaobídeme

Spoločná káva aspoň raz denne.

Zisti viac

Staň sa súčasťou nášho tímu

Naša centrála je to pravé miesto pre tvoje nápady, neustále vzdelávanie a kariérny rast.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Ananas-16zu9