Správna voľba
Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
Top zamestnávateľ 2020 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2021

Spoznaj Lidl ako zamestnávateľa

Aký sme podľa teba zamestnávateľ?

 

Myslíme si, že je dôležité, aby si vedel, ako brať Lidl ako zamestnávateľa. Spoznaj našu kultúra, vzťahy a dynamiku. Iba tak sa môžeš správne rozhodnúť či budeme pre teba správnou voľbou.

Lidl je dynamická firma, ktorá ti bude vyhovovať, ak sa nechceš nudiť. Čas v práci ti bude plynúť šialene rýchlo a o chvíľu už budeš oddychovať doma. Síce sme diskont, ale zďaleka nechceme, aby nás brali za diskontného zamestnávateľa. Firma ti dá priestor na osobný a kariérny rast, svoju budúcnosť máš u nás vo vlastných rukách. Neustále sa snažíme byť jednotka v platoch v rámci maloobchodu a nezabúdame ani na atraktívne benefity, ktoré ti spríjemnia prácu. To najdôležitejšie je, že sme jeden tím, ktorý buduje úspešnú spoločnosť. Všetci si tykáme, máme neformálnu kultúru a priateľské vzťahy, vďaka ktorým aj ten ťažší deň bude pre teba gombička.

Ak si myslíš, že budeme pre seba navzájom tou správnou voľbou, radi ťa u nás privítame.

Zisti viac

zamestnanci hraju hru
zamestnanci s ocami z ovocia
zamestnanci sa spolu rozpravaju

Rovnováha je dôležitá

Sme si vedomí, že naši zamestnanci môžu prosperovať iba vtedy, ak si udržia zdravú rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Preto sa im snažíme poskytovať také pracovné podmienky, ktoré sú pre nich motivujúce. O tom, že k zamestnancom pristupujeme férovo, svedčí i fakt, že zaznamenávame každú ich odpracovanú minútu a nadčasy preplácame alebo kompenzujeme a plný pracovný úväzok na našich predajniach a skladoch tvorí 38,75 hodiny týždenne.

Skvelý tím je základ

„Ľudia tvoria Lidl“ a už je nás viac ako 5000. Na to, aby sme boli stále v obraze a navzájom aj v kontakte nám slúži náš Intranet i interná aplikácia. Každé dva mesiace sa tešíme aj na náš časopis Medzi nami, ktorý nám predstaví zaujímavé novinky. Stretávame sa však aj osobne. Či už v rámci večierkov, teambuildingov alebo rôznych zapracovaniach a projektoch. Jedno je však isté, sme tím skvelých kolegov a radi k nám príjmeme ďalšieho do partie.

Vždy nájdeme spoločnú reč

Pre každého zamestnanca je dôležité mať v práci niekoho, kto mu podá pomocnú ruku, keď ju bude potrebovať. Dôverník je komunikačný partner pre našich zamestnancov pri všetkých problémoch a starostiach, o ktorých nechcú hovoriť so svojím nadriadeným. Pomôže zorientovať sa v pracovnoprávnych záležitostiach aj s riešením problémov. Na dôvernosť rozhovoru sa môže každý na 100 % spoľahnúť. V roku 2019 pribudol k dôverníkom aj psychológ na telefóne, ktorý je dostupný pre všetkých zamestnancov.

Chceš vedieť ako vznikali vizuály k našej novej kariérnej webstránke?

 

Spoznaj Lidl z blízka! Priebeh fotenia vždy sprevádza skvelá nálada, spoznanie sa navzájom a kopec zážitkov, ktoré sme sa rozhodli zhmotniť do tohto videa. Zároveň sme vyspovedali našich zamestnancov, a tak sa môžeš dozvedieť, čo si kúpili za prvú výplatu či máme v práci aj zábavu a ako sa im páči fotenie pre Lidl.

CSR zamestnanci ako CSR pilier spolocnosti Lidl

Spoločenská zodpovednosť ako súčasť nášho života

Starostlivosť o zamestnancov patrí medzi hlavné piliere našej spoločenskej zodpovednosti. Zároveň sa spoločenská zodpovednosť stáva bežnou súčasťou pracovného i bežného života našich zamestnancov. Vždy sa veľmi tešia, keď sa môžu zapojiť do sadenia stromčekov v Tatrách, do dobrovoľníctva, darovania krvi či pomoci rôznym organizáciám. Veľmi obľúbené sú u nás aj prednášky či workshopy na rôzne CSR témy. Myslieť spoločensky zodpovedne sa však snažíme každý jeden deň pri všetkých našich úlohách a zamestnancom dávame priestor, aby aj oni sami navrhovali zlepšenia, ktoré nám pomôžu byť ešte viac zodpovední.

Spoznaj svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Kassenband-16zu9