Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
Top zamestnávateľ 2019 v oblasti obchodu a služieb a TOP Employer 2020

Kariéra v Lidli

Aký sme podľa teba zamestnávateľ?

 

Myslíme si, že je dôležité, aby si vedel, aký je Lidl zamestnávateľ. Iba tak sa môžeš správne rozhodnúť či budeme pre teba správnou voľbou.

Lidl je dynamická firma, ktorá ti bude vyhovovať, ak sa nechceš nudiť. Čas v práci ti bude plynúť šialene rýchlo a o chvíľu už budeš oddychovať doma. Síce sme diskont, ale zďaleka nie sme diskontný zamestnávateľ. Firma ti dá priestor na osobný a kariérny rast, svoju budúcnosť máš u nás vo vlastných rukách. Neustále sa snažíme byť jednotka v platoch v rámci maloobchodu a nezabúdame ani na atraktívne benefity, ktoré ti spríjemnia prácu. To najdôležitejšie je, že sme jeden tím, ktorý buduje úspešnú spoločnosť. Všetci si tykáme, máme neformálnu kultúru a priateľské vzťahy, vďaka ktorým aj ten ťažší deň bude pre teba gombička.

Ak si myslíš, že budeme pre seba navzájom tou správnou voľbou, radi ťa u nás privítame.

Zisti viac

zamestnanci hraju hru
zamestnanci s ocami z ovocia
zamestnanci sa spolu rozpravaju

Rovnováha je dôležitá

Sme si vedomí, že naši zamestnanci môžu prosperovať iba vtedy, ak si udržia zdravú rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Preto sa im snažíme poskytovať také pracovné podmienky, ktoré sú pre nich motivujúce. O tom, že k zamestnancom pristupujeme férovo, svedčí i fakt, že zaznamenávame každú ich odpracovanú minútu a nadčasy preplácame alebo kompenzujeme a plný pracovný úväzok na našich predajniach a skladoch tvorí 38,75 hodiny týždenne.

Skvelý tím je základ

„Ľudia tvoria Lidl“ a už je nás viac ako 5000. Na to, aby sme boli stále v obraze a navzájom aj v kontakte nám slúži náš Intranet i interná aplikácia. Každé dva mesiace sa tešíme aj na náš časopis Medzi nami, ktorý nám predstaví zaujímavé novinky. Stretávame sa však aj osobne. Či už v rámci večierkov, teambuildingov alebo rôznych zapracovaniach a projektoch. Jedno je však isté, sme tím skvelých kolegov a radi k nám príjmeme ďalšieho do partie.

Vždy nájdeme spoločnú reč

Pre každého zamestnanca je dôležité mať v práci niekoho, kto mu podá pomocnú ruku, keď ju bude potrebovať. Dôverník je komunikačný partner pre našich zamestnancov pri všetkých problémoch a starostiach, o ktorých nechcú hovoriť so svojím nadriadeným. Pomôže zorientovať sa v pracovnoprávnych záležitostiach aj s riešením problémov. Na dôvernosť rozhovoru sa môže každý na 100 % spoľahnúť. V roku 2019 pribudol k dôverníkom aj psychológ na telefóne, ktorý je dostupný pre všetkých zamestnancov.

Chceš vedieť ako vznikali vizuály k našej novej kariérnej webstránke?

 

Priebeh fotenia vždy sprevádza skvelá nálada, spoznanie sa navzájom a kopec zážitkov, ktoré sme sa rozhodli zhmotniť do tohto videa. Zároveň sme vyspovedali našich zamestnancov, a tak sa môžeš dozvedieť, čo si kúpili za prvú výplatu či máme v práci aj zábavu a ako sa im páči fotenie pre Lidl.

CSR zamestnanci ako CSR pilier spolocnosti Lidl

Spoločenská zodpovednosť ako súčasť nášho života

Starostlivosť o zamestnancov patrí medzi hlavné piliere našej spoločenskej zodpovednosti. Zároveň sa spoločenská zodpovednosť stáva bežnou súčasťou pracovného i bežného života našich zamestnancov. Vždy sa veľmi tešia, keď sa môžu zapojiť do sadenia stromčekov v Tatrách, do dobrovoľníctva, darovania krvi či pomoci rôznym organizáciám. Veľmi obľúbené sú u nás aj prednášky či workshopy na rôzne CSR témy. Myslieť spoločensky zodpovedne sa však snažíme každý jeden deň pri všetkých našich úlohách a zamestnancom dávame priestor, aby aj oni sami navrhovali zlepšenia, ktoré nám pomôžu byť ešte viac zodpovední.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta
Verkauf-Kassenband-16zu9