Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície

Naštartuj svoju kariéru v Lidli

trainee RM

Naštartuj kariéru tam, kde máš príležitosť rásť.

 

Rozmýšľaš nad tým, aké sú tvoje možnosti práce, keď skončíš vysokú školu? Máme pre teba niekoľko zaujímavých príležitostí a možnosti. Naštartuj kariéru v niektorom z našich Trainee programov alebo radšej možnosti v niektorej z našich predajní, v logistickom centre alebo na centrále spoločnosti.

Máme pre teba veľa zaujímavých možností, ty si už len vyber svoju správnu voľbu.

Trainee manažér/ka predajne

Pre koho je program Trainee manažér/ka predajne určený?

Tento trainee program je určený pre absolventov/absolventky SŠ/VŠ, ktorí ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel/a predstaviť, že ty budeš za necelý rok viesť jednu z našich predajní. Potom budeš mať na starosti, aby sme mali spokojných/spokojné a motivovaných/motivované zamestnancov/zamestnankyne, aby naši zákazníci/zákazníčky nachádzali u nás potrebný tovar v TOP kvalite a aby sa cítili príjemne a odchádzali spokojní/é.

Ako bude trainee program prebiehať?

Vďaka 12-mesačnému trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu manažér/ka predajne. Získaš infomácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne, vyskúšaš si rôzne pozície a absolvuješ aj shadowing manažéra/ky predajne či regionálneho/regionálnej manžéra/ky. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva manažér/ka predajne a budeš riadiť svoju vlastnú predajnu.

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.350 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie a na manažérsku pozíciu po úspešnom ukončení programu. Vďaka týmto výhodám môžeš odštartovať svoju kariéru hneď po absolvovaní strednej školy. Výhodou tohto programu je, že trainees hľadáme v rámci celého Slovenska.

Trainee regionálny/a manažér/ka

Pre koho je program Trainee regionálny/á manažér/ka určený?

Tento trainee program je určený pre absolventov/absolventky vysokej školy, ktorí ukončia alebo ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel predstaviť, že ty budeš mať na starosti niekoľko našich predajní.

Ako bude trainee program prebiehať?

Vďaka tomuto trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu regionálny/a manažér/ka. Získaš infomácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva regionálny/a manažér/ka a budeš riadiť 3-5 našich predajní.

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.350 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie a na manažérsku pozíciu po úspešnom ukončení programu.

Samozrejme, vybrať si môžeš aj z ostatných pozícií v oblasti predaja alebo rôznych pozícií v rámci našich logistických centier či centrály spoločnosti. Zisti viac a vyber si prácu presne pre teba. Veríme, že pri veľkosti a rôznorodosti našej spoločnosti si u nás môže vybrať každý tú svoju správnu voľbu.

 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta