Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície

Naštartuj svoju kariéru v Lidli

trainee RM

Naštartuj kariéru tam, kde máš príležitosť rásť.

 

Rozmýšľaš nad tým, aké sú tvoje možnosti práce, keď skončíš vysokú školu? Máme pre teba niekoľko zaujímavých príležitostí a možnosti. Naštartuj kariéru v niektorom z našich Trainee programov alebo radšej možnosti v niektorej z našich predajní, v logistickom centre alebo na centrále spoločnosti.

Máme pre teba veľa zaujímavých možností, ty si už len vyber svoju správnu voľbu.

Trainee manažér predajne (m/ž)

Osoba pod lupou

Pre koho je program Trainee manažér predajne určený?

Tento Trainee program je určený pre absolventov/absolventky SŠ/VŠ, ktorí ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel/a predstaviť, že ty budeš za necelý rok viesť jednu z našich predajní. Potom budeš mať na starosti, aby sme mali spokojných a motivovaných zamestnancov, aby naše zákazníčky a zákazníci nachádzali u nás potrebný tovar v TOP kvalite a aby sa cítili príjemne a odchádzali spokojní.
Zoznam

Ako bude trainee program prebiehať?

Vďaka 12-mesačnému Trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu manažér predajne. Získaš informácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne, vyskúšaš si rôzne pozície a absolvuješ aj shadowing manažéra predajne či regionálneho manažéra. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva manažér predajne a budeš riadiť svoju vlastnú predajňu.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.350 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie a na manažérsku pozíciu po úspešnom ukončení programu. Vďaka týmto výhodám môžeš odštartovať svoju kariéru hneď po absolvovaní strednej školy. Výhodou tohto programu je, že trainees hľadáme v rámci celého Slovenska.

Trainee regionálny manažér (m/ž)

Osoba pod lupou

Pre koho je program Trainee regionálny manažér určený?

Tento Trainee program je určený pre absolventov a absolventky vysokej školy, ktorí ukončia alebo ukončili štúdium v tomto alebo predchádzajúcom kalendárnom roku. Zároveň je dôležité, aby ťa bavil obchod a aby si si vedel predstaviť, že ty budeš mať na starosti niekoľko našich predajní.
Zoznam

Ako bude Trainee program prebiehať?

Vďaka tomuto Trainee programu dostaneš komplexné zaškolenie na pozíciu regionálny manažér. Získaš informácie o tom, ako funguje Lidl a samotné predajne. Po úspešnom ukončení programu sa z teba stáva regionálny manažér a budeš riadiť 3-5 našich predajní.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na nástupný plat 1.350 eur, služobné auto aj na súkromné účely, široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, komplexné zapracovanie a na manažérsku pozíciu po úspešnom ukončení programu.

Samozrejme, vybrať si môžeš aj z ostatných pozícií v oblasti predaja alebo rôznych pozícií v rámci našich logistických centier či centrály spoločnosti. Zisti viac a vyber si prácu presne pre teba. Veríme, že pri veľkosti a rôznorodosti našej spoločnosti si u nás môže vybrať každý tú svoju správnu voľbu.

 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.

Objav svoje možnosti

Cítiš sa ako doma v maloobchode? Vieš si zorganizovať prácu a pracovať zodpovedne? Chceš kariérne a osobnostne rásť a každý deň robiť a učiť sa niečo nové? Staň sa členom kolektívu Lidl. Prihlás sa na jednu z voľných pozícií.

Zobraziť voľné pracovné miesta