Správna voľba
Vyhľadať pozíciu Prihlásenie
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície

Staň sa súčasťou tímu Lidl Insiders

Lidl Insiders

Bez praxe nie sú koláče. Preto nestrácaj čas a naštartuj svoju kariéru už počas štúdia.

 

U nás nemusíš myslieť na kompromisy, či je pre teba dôležitejšie dobre si zarobiť alebo získať relevatné skúsenosti už počas vysokoškolského štúdia. Chceme ti dať príležitosť a možnosti získať potrebnú prax a nahliadnuť priamo do našej Lidl kuchyne. Máš možnosť začať svoju kariéru v spoločnosti, ktorá ti dá priestor rásť, ktorá ťa podporí vo vzdelávaní a ktorá bude s tebou počítať aj do budúcna. Staň sa súčasťou rodiny Lidl Insiders!

Prvý krok býva najdôležitejší, vyber sa tým správnym smerom.

Lidl Insiders

Osoba pod lupou

Pre koho je Lidl Insiders určený?

Program Lidl Insiders je určený pre študentov/študentky 2. – 4. ročníka dennej formy VŠ, ktorí/é majú menej ako 26 rokov, ovládajú nemecký alebo anglický jazyk, ktorý je potrebný na niektorých pozíciách a môžu odpracovať 20 hodín týždenne. Ak máš chuť učiť sa nové veci, potom je náš program presne pre teba!
Zoznam

Ako bude tvoja platená stáž prebiehať?

V Lidli budeš pracovať na relevantných úlohach v rámci daného oddelenia 19 hodín týždenne a 1 hodinu stráviš učením nemeckého jazyka. Samozrejmosťou bude aj vzdelávací program, v rámci ktorého sa zúčastníš praktických školení na rôzne témy, ktoré ti môžu v práci, v škole a celkovo v tvojej ďalšej kariére. Staneš sa dôležitou súčasťou nášho príbehu.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto programu získaš?

Tešiť sa môžeš na dlhodobú a dobre platenú stáž až do ukončenia II. stupňa VŠ štúdia s nástupnou mzdou 6,00 € / hod. a garantovaným rastom, flexibilný pracovný čas, jedinečný uvítací balíček plný prekvapení a kopec iných výhod. Postaráme sa aj o tvoj osobný rozvoj, dostaneš kurz nemeckého jazyka a iné školenia. Po ukončení štúdia ti dáme príležitosť pracovať v Lidli na full time.

Uč sa od odborníkov z praxe a spoj teóriu so skúsenosťami už počas štúdia na vysokej škole. Lidl prináša špeciálny predmet plný praxe na vybrané slovenské univerzity. Spájame teóriu s praxou, pomáhame so záverečnými prácami a študentom/študentkám ponúkame možnosť pracovať pre Lidl.

Retail academy - predmet, ktorý ťa bude baviť

Osoba pod lupou

Pre koho je Retail Academy učená?

Retail academy je určená pre druhákov/druháčky alebo tretiakov/tretiačky 1. stupňa Obchodnej fakulty na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pre študentov/študentky 1. stupňa Fakulty ekonomiky a manažmentu na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre.
Pozdrav

Čo vďaka tomuto predmetu získaš?

To NAJ je prepojenie teórie s praxou, určite ťa potešia kredity (pre konkrétne info o kreditoch kontaktuj supervízora/supervízorku na vybranej škole), možnosť vypracovania bakalárskej práce s podporou konzultanta/ky z Lidl, ako i možnosť ísť na platenú stáž a perspektíva trvalého pracovného pomeru na centrále Lidl po ukončení štúdia na VŠ.
Otázka

Ako sa prihlásiť?

Pre prihlásenie na našu Retail academy a získanie viac info kontaktuj supervízorov/supervízorky pre jednotlivé univerzity: EUBA v Bratislave - Ing. Anna Veszprémi Sirotková, PhD. - anna.veszpremiova@euba.sk Ing. Jozef Orgonáš, PhD. - jozef.orgonas@euba.sk SPU v Nitre - Ing. Ingrida Košičiarová, PhD. - ingrida.kosiciarova@gmail.com

Retail Academy nie sú len prednášky

Staň sa odborníkom/odborníčkou vďaka našim expertom/expertkám. Predmet Retail Academy má prednášky obohatené o exkurzie a workshopy s expertmi/expertkami, a to z oblastí HR, komunikácie, administratívy, nákupu, predaja a centrálnych služieb. Navyše študentom/študentkám ponúka aj praktické skúsenosti a zdieľanie best practice a overených skúseností z profesionálneho života. 

Diskutujme!

Retail Academy sa vyučuje diskusným spôsobom. Zástupca/zástupkyňa Lidlu predstaví študentom/študentkám svoju tému a potom im dá priestor na otázky. Súčasťou hodiny môžu byť aj praktické cvičenia, ktoré dopĺňajú teoretickú prednášku. Snažíme sa vytvoriť uvoľnenú atmosféru, byť študentom/študentkám prístupní tak, aby sa nebáli pýtať či povedať svoj názor.

Odborná práca v tíme

Na Retail Academy musia študenti/študentky aktívne pracovať v tíme na riešení zadaného projektu počas celého semestra – naštudovať si odbornú literatúru, urobiť si vlastný prieskum a tiež komunikovať s kompetentným odborníkom/odborníčkou z Lidlu na danú tému. Každý tím musí priebežne prezentovať svoje výsledky a na záver obhájiť svoje riešenie pred zástupcami/zástukyňami spoločnosti Lidl a vyučujúcimi. Hodnotíme každý tím ako celok, takže každý člen/členka tímu bude mať rovnaké hodnotenie.

Počas celého semestra využívame platformu MS Teams, kde tímy spoločne pracujú v jednotlivých etapách tvorby projektu, ktoré pozostávajú z hodnotenia hĺbky spracovania témy, originálnosti riešenia, tímovej práce a kvality prezentácie.

 

 
Vydaj sa s nami na cestu k lepšej práci.