Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
študent duálneho vzdelávania v Lidli

Naštartuj u nás svoju kariéru

Tvoja správna voľba, ak chceš už počas strednej školy parádne zarábať a získavať cenné skúsenosti.

 

Ak si žiačka alebo žiak 9. ročníka na ZŠ, stojí pred tebou dôležité rozhodnutie, kam ďalej. Ak chceš parádne zarábať už počas strednej školy a popritom získavať relevatnú prax, ktorá môže po skončení strednej školy odštartovať tvoju kariéru, potom je pre teba duálne vzdelávanie u nás tou správnou voľbou. Po skončení školy to bude už len na tebe, na tvojej snahe a ambíciách už počas duálneho štúdia, či zostaneš u nás po skončení strednej školy pracovať ako predavačka - pokladníčka alebo predavač - pokladník alebo sa postupne vypracuješ na vyššiu pozíciu. Jednou z atraktívnych možností môže byť pre teba zapojenie sa do programu Trainee manažér predajne. Ak chceš získať kompletné informácie o programe duálneho vzdelávania klikni sem: www.podstudovatobchod.sk.

Nestrácaj čas a naštartuj svoju kariéru už počas strednej školy.

Čo si predstaviť pod duálnym vzdelávaním?

predavaci maju zabavu na pracovisku
Čo ti u nás ponúkame?
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie 3 € / hod.
  • Stravovanie s kartou Ticket Restaurant 4 € / deň.
  • Motivačné štipendium vo výške do 500 € / rok.
  • Získaš praktické skúsenosti, ktoré v živote využiješ mnohokrát.
  • Školské potreby.
  • Osobné ochranné pracovné prostriedky.
  • Posúdenie zdravotnej, zmyslovej, psychologickej spôsobilosti žiaka / žiačky.

Ako sa prihlásiť?

Najskôr vyplň žiadosť a zašli nám ju.

Stiahni si Žiadosť o duálne vzdelávanie v spoločnosti Lidl, vyplň ju a zašli nám ju buď na mail: studujdualne@lidl.sk alebo na korešpondenčnú adresu: Lidl Slovenská republika, v.o.s., Personálne oddelenie, Ružinovská 1E, 821 02, Bratislava

Čo bude nasledovať potom?

Ak budeš vybraný do systému nášho duálneho vzdelávania, zašleme ti Potvrdenie o zabezpečení duálneho vzdelávania, ktoré je potrebné priložiť k prihláške na strednú školu, ktorú si si vybral.

Otvorme spolu úspešný školský rok.

Ak všetko prebehne v poriadku, radi s tebou otvoríme úspešný školský rok. Tešiť sa môžeš na vstupný balíček, ktorý bude pre teba pripravený.

Osoba s dokumentom