Správna voľba
Prihlásenie Prihlásenie Uložené
Uložené

Otvorené pozície v Lidli

V každej ponuke nájdeš tlačidlo „Uložiť“, vďaka ktorému sa ti vybrané ponuky uložia prehľadne na toto miesto. Vytvor si zoznam ponúk, ktoré sú pre teba zaujímavé a následne sa môžeš rozhodnúť, na ktorú pozíciu alebo pozície sa prihlásiš.

K vyhľadaniu pozície
Vyhľadať pozíciu
študent duálneho vzdelávania v Lidli

Spoznaj Lidl vďaka duálnemu štúdiu

Tvoja správna voľba, ak chceš už počas strednej školy parádne zarábať a získavať cenné skúsenosti.

 

Ak si žiačka alebo žiak 9. ročníka na ZŠ, stojí pred tebou dôležité rozhodnutie, kam ďalej. Hľadáš možnosti práce? Ak chceš parádne zarábať už počas strednej školy a popritom získavať relevatnú prax, ktorá môže po skončení strednej školy odštartovať tvoju kariéru, spoznaj Lidl vďaka duálnemu štúdiu, ktorý ti toto všetko zabezpečí. Po skončení školy to bude už len na tebe, na tvojej snahe a ambíciách už počas duálneho štúdia, či zostaneš u nás po skončení strednej školy pracovať ako predavačka - pokladníčka alebo predavač - pokladník alebo sa postupne vypracuješ na vyššiu pozíciu. Jednou z atraktívnych možností môže byť pre teba zapojenie sa do programu Trainee manažér predajne. Ak chceš získať kompletné informácie o programe duálneho vzdelávania klikni sem: www.podstudovatobchod.sk.

Nestrácaj čas a naštartuj svoju kariéru už počas strednej školy vďaka duálnemu štúdiu.

Čo si predstaviť pod duálnym vzdelávaním?

predavaci maju zabavu na pracovisku
Čo ti u nás ponúkame?
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie 3 € / hod.
  • Stravovanie s kartou Ticket Restaurant 4 € / deň.
  • Motivačné štipendium vo výške do 500 € / rok.
  • Získaš praktické skúsenosti, ktoré v živote využiješ mnohokrát.
  • Školské potreby.
  • Osobné ochranné pracovné prostriedky.
  • Posúdenie zdravotnej, zmyslovej, psychologickej spôsobilosti žiaka / žiačky.

Ako sa prihlásiť?

Najskôr vyplň žiadosť a zašli nám ju.

Stiahni si Žiadosť o duálne vzdelávanie v spoločnosti Lidl, vyplň ju a zašli nám ju buď na mail: studujdualne@lidl.sk alebo na korešpondenčnú adresu: Lidl Slovenská republika, v.o.s., Personálne oddelenie, Ružinovská 1E, 821 02, Bratislava

Čo bude nasledovať potom?

Ak budeš vybraný do systému nášho duálneho vzdelávania, zašleme ti Potvrdenie o zabezpečení duálneho vzdelávania, ktoré je potrebné priložiť k prihláške na strednú školu, ktorú si si vybral.

Otvorme spolu úspešný školský rok.

Ak všetko prebehne v poriadku, radi s tebou otvoríme úspešný školský rok. Tešiť sa môžeš na vstupný balíček, ktorý bude pre teba pripravený.

Osoba s dokumentom